MAKK Güzellik Merkezi

Bölgeler

Hafta içi Cumartesi Pazar
09:30 - 19:00 09:30 - 19:00 09:30 - 19:00

Makk Blog

Geri dön

Acıbadem Güzellik Merkezi

Güzelliğin insanlar için ne kadar önemli olduğunu bilen ve bu doğrultuda müşterilerine en kaliteli hizmeti verebilmek için büyük bir gayret gösteren Acıbadem Güzellik Merkezi, müşterilerinin ihtiyacı olan tüm uygulamaları tek bir merkezde toplamıştır. Merkezimizde güzel ve bakımlı hissetmenizi sağlarken aynı zamanda, evinizdeki konforunuzu yakalamanızı hedeflemekteyiz. Her biri alanında uzman kişiler ile hizmet verdiğimiz merkezimizde, her işlemin başarılı ve sağlıklı bir şekilde sonuçlanması için dikkat ettiğimiz en temel unsurlardan biri hijyendir. Müşterilerini memnun etmek amacı ile hizmet veren uzman ve sertifikalı danışmanlarımız, her işlemini kişiye özel olarak planlamakta ve oldukça başarılı sonuçlara imza atmaktadır. Sektör liderleri arasında yer alan, son teknoloji cihazlar ile hizmet veren ve sektörde yapılan tüm yenilikleri en yakından takip eden Acıbadem Güzellik Merkezi, sektörde meydana gelen tüm gelişmeleri aynı anda deneyimlemekte ve uygulamalarına yansıtmaktadır. 

Hizmet Alanlarımız

Acıbadem Güzellik Merkezi olarak müşterilerimizin ihtiyaç duymakta oldukları hizmetleri, aynı anda karşılayabilmek adına en kaliteli ve çeşitli hizmeti vermeyi hedeflemekteyiz. Lazer epilasyon, masaj çeşitleri, bölgesel zayıflama, saç bakımı, kalıcı makyaj uygulamaları, protez saç, saç tasarım, kirpik lifting, manikür, pedikür, cilt bakımı, kalıcı oje ve saç bakımı gibi birçok uygulama merkezimizin danışanlarının uzmanlık alanları içerisinde yer almaktadır.  İstenmeyen tüylerinden kurtulmak isteyen müşterilerimize lazer epilasyon, iğneli epilasyon ve buz lazer epilasyon uygulamaları gibi yöntemler ile en zorlu bölgelerde bile yaklaşık on seansta kalıcı çözümler sunmaktayız. Kalıcı oje ya da kalıcı makyaj uygulamalarımız, her an bakımlı görünmek isteyen fakat, buna ayıracak vakti olmayan kişilerin en büyük kurtarıcısı görevini üstlenmektedir. Acıbadem Güzellik Merkezi saç bakım ve tasarım alanındaki uzman danışmanlarımız, saçlarınızın kesimi, boyası, keratin bakımı ve kaynak işlemleri gibi birçok konuda yardım almanızı sağlamaktadır.

Merkezimizin en çok tercih edilen uygulamalarından biri ise cihazlı bölgesel zayıflama yöntemleridir. Özellikle bölgesel yağlanma sorunu yaşayan kişilerin vücut yapıları ve sorunlu bölgeleri uzmanlarımız tarafından incelenerek, en doğru yöntem bulunmakta ve daha ilk seanslarda ciddi incelmeler yaşanmaktadır.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.