MAKK Güzellik Merkezi

Bölgesel Zayıflama

Hafta içi Cumartesi Pazar
09:30 - 19:00 09:30 - 19:00 09:30 - 19:00
Lenf Drenaj

Lenf Drenaj

Lenf drenaj masajı, ödem atıcı bir masaj tekniğidir. Vücuttaki lenf dolaşımı sırasında bazı faktörlerden dolayı tıkanmalar meydana gelebilir. Bu durum da ödeme yol açar. Ödem çoğunlukla bacaklarda ve kollarda ortaya çıkar. Ödemin oluştuğu yerde ağrı olduğu için tedavi edilmesi ve ağrıların giderilerek rahatlama sağlanması gerekir. Merkezimizde uygulanan lenf drenaj masaj tekniği, vücuttaki ödemi atmaya yarayan özel tedavi amaçlı masaj olmaktadır. Lenf masaj tekniğinde yapılan masaj hareketleri ritmik ve yavaş olmaktadır. Eğitimli, tecrübeli ve uzman ekibimiz tarafından profesyonel şekilde yapılan lenf drenaj masajı etkili ve başarılı olmaktadır.

Lenf Drenaj Masajı Uygulanması

Güzellik merkezimizde son teknik yöntemlerle uygulanan masaj özel lenf drenaj cihazıyla yapılmaktadır. Cihaz yağ hücrelerini harekete geçirerek vücutta sıkılaşma sağlar. Aynı zamanda kaslar üzerinde olumlu etki yaparak lenf sistemindeki akımın hızlı olmasını sağlar. Lenf drenaj masaj uygulamasının süresi herkese göre değişmekte olup, yaklaşık olarak yarım saat sürmektedir. Seans sırasında ağrı yada acı hissedilmez. Uygulamanın yan etkisi bulunmamaktadır. Lenf drenaj masajının hamile olan anne adaylarında kullanılması için uzman doktor onayı gereklidir. Bununla birlikte şeker hastalığı ve yüksek tansiyona sahip kişilerde uygulanması önerilmez.

Lenf Drenaj Faydaları

Lenf drenaj masajı hem fizyolojik hem de psikolojik olarak olumlu etki sağlar. Merkezimizde hijyenik koşullar altında yapılan lenf drenaj masajı, vücuttaki ödemi ve şişkinliği azaltarak rahatlama sağlayıp gerginliği azaltır. Böylece vücuttaki sıvı akışı olumlu yönde etkilenerek hareketlenmeye başlar. Masaj özellikle lenf sistemini hedef aldığı için, lenf sistemi düzene girer.Lenf drenaj masajı sayesinde vücut zararlı bakteri ve toksinlerden arındırılır. Vücudun direncini arttırır. Kozmetik alanda vücutta kolajen üretimine fayda sağladığı için elastikiyet yapısını arttırarak gençleşme ve canlanma sağlar. Böylece, dinç bir görünüm elde edilir. Bölgesel zayıflama sağlar. Stresi ve yorgunluğu azaltır.  Merkezimizde uygulanan lenf drenaj masajıyla yapılan selülit tedavisinde kısa sürede verimli sonuçlar alınmaktadır. Lenf drenaj masajı sayesinde metabolizma ve kan akışı hızlanır. Hazımsızlığa iyi gelmektedir. Masaj, vücuttaki toksinleri atmakla birlikte, kilo problemlerine, akne ve cilt problemlerine de yardımcı olmaktadır.

G5 masajı Detaylı Bilgi
Hi-fu (Ameliyatsız vücut sıkılaşma) Detaylı Bilgi
Pasif jimnastik Detaylı Bilgi
Selülit Masajı Detaylı Bilgi
Zayıflama Masajı Detaylı Bilgi

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.