MAKK Güzellik Merkezi

Epilasyon

Hafta içi Cumartesi Pazar
09:30 - 19:00 09:30 - 19:00 09:30 - 19:00
Acısız Buz Lazer

Acısız Buz Lazer

Kadınlar ya da erkekler geçmişten beri istenmeyen tüylerinden kurtulmak için sayısız yol aramış ve birçok yönteme başvurmuştur. İstenmeyen türlerden kurtulmak için uygulanan ağda, epilatör ve cımbız gibi yöntemler kişilerin acı hissetmelerinin yanı sıra istenmeyen tüylerinden etkili bir şekilde kurtulmasını sağlamamıştır. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte birçok yenilik meydana gelen güzellik sektöründe kullanılan buz lazer, istenmeyen tüylerden kurtulmanın en etkili ve kalıcı yolların biri olmasıyla  birlikte oldukça da popüler hale gelmiştir. Acısız buz lazer, diğer lazer uygulamalarından çok daha etkilidir. Ayrıca işlem sırasında kişilerin uzun süre serin kalmasını, hiçbir acı hissetmemesini sağlayan başlıklar ve Ice teknolojileri buz lazer uygulamasının tercih edilme oranının her geçen gün artmasını sağlamıştır.

Merkezimizin de en popüler uygulamalarından biri olan acısız buz lazer, kullanılan cihazlar sayesinde kişilerin cildinde buz etkisi yaratmakta ve eksi üç dereceye kadar soğumasını sağlamaktadır. Cildi büyük ölçüde serinleten ve rahatlatan bu işlem, kişilerin rahat ve konforlu bir seans geçirmesini sağlamanın yanı sıra, oluşabilecek yan etkilerin de minimuma inmesini sağlamaktadır. Acısız buz lazer uygulaması, acı eşiği çok düşük olan kişilerin bile rahatlıkla yaptırabileceği bir işlemdir.

Buz lazer uygulaması, kişilerin neredeyse tüm vücuduna rahatlıkla uygulanabilmektedir. Buz lazer epilasyon uygulaması sadece, göz çevresine ve göz bölgesi gibi hassas bölgelere uygulanmamaktadır. Acısız buz lazer uygulamalarının seans süreleri, dakikalarla ifade edilebilecek oldukça kısa süreler içinde tamamlanmakta ve lazer uygulamasının süresi işlem yapılacak bölgeye göre farklılık göstermektedir.


Acısız Buz Lazer Kaç Seansta Etkili Bir Sonuç Alınmasını Sağlamaktadır?

Acısız buz lazer ve diğer lazer yöntemlerinde en etkin başarıyı sağlamak için uygulamanın, tüylerin aktif olduğu dönemde yapılması gerekmektedir. Buz lazer uygulamalarının seans sayıları temel olarak kişilerin vücut ve kıl yapısına göre değişiklik gösterse de, bazı etkenler seans sürelerinin değişiklik göstermesine neden olabilmektedir. Kişilerin cilt yapısı, ilaç kullanıp kullanmadığı, hormon bozukluğu bulunup bulunmadığı ve tüy yoğunluğu seans sayılarını etkileyen en temel etkenlerdir. Normal şartlarda altı seans buz lazer uygulaması kişilerin istenmeyen tüy sorununa kesin bir çözüm sunsa da, yukarıdaki etkenler göz önüne alındığında bu seans sayıları uzayabilmektedir.

Buz Lazer Epilasyon Detaylı Bilgi
Erkek Epilasyon Detaylı Bilgi
Kadın Epilasyon Detaylı Bilgi

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.