MAKK Güzellik Merkezi

Kalıcı Makyaj

Hafta içi Cumartesi Pazar
09:30 - 19:00 09:30 - 19:00 09:30 - 19:00
Kalıcı Dudak Renklendirme

Kalıcı Dudak Renklendirme

Kalıcı dudak renklendirme işlemi derinin çok altına inmeden yüzeye yakın yerlere organik boyalarla yapılan ve kalıcılığı belirli bir süre devam eden işlemlerden oluşmaktadır. Dudaklara yapılan renklendirmede istenilen renk seçilmektedir. Çeşitli faktörler sonucu dudaklardaki solgunluk kendi özelliğini kaybetmiş şekilde görülmektedir. Hem dudak çizgisi görülmez hem de dudaklardaki renk pigmentleri çok ölü durduğu için görsel açıdan cansız, solgun görüntü tüm yüzü de etkilemektedir. Kadınlar bu durumdan rahatsız olduğu için dudaklarında yaşadıkları solgunluk sorununu çözmek adına belirli süreyle kalıcılık sağlayan dudak renklendirme işlemine başvurmaktadır. Kalıcı dudak renklendirme ile oldukça etkili ve başarılı sonuçlar çok kısa bir sürede elde edilmektedir.


Kalıcı Dudak Renklendirme İşlemi

Her daim bakımlı olmayı sağlayan kalıcı dudak renklendirme işlemleri yüksek kalitede gerçekleştirilir. Uygulama dudak derisinin üst yüzeyine yapılan bir işlem olduğundan dolayı işlem sırasında ağrı yada acı hissedilmez. İşlem yapılmadan önce dudaklara krem sürülerek hafif uyuşturulmaktadır. Bununla birlikte dudak kalemi ile dudaklarınız çizilerek yapılacak işlemin hatları belirlenir. Renk seçimi için hem ten hem de yüz ve dudak şekline uygun olabilecek ton uzman ekibimiz tarafından müşterilerin de istekleri göz önünde bulundurularak belirlenir. Renk belli olduktan sonra yapılan işlemler yaklaşık olarak yarım saat devam eder. İşlem mikro iğneler aracılığı ile yapılır. Bu iğneler tek kullanımlık olmaktadır.

İğne aracılığı ile derinin en üst yüzeyinin bir alt dokusuna istenilen renk pigmenti eklenmektedir. Yapılan işlemlerde doğallık ön planda tutulur. İşlem özellikle doğru renk seçimi ile yapıldığında harika sonuçlar vermektedir. İşlem sonucunda dudaklardaki solgunluk kaybolacak ve canlı bir görünüm kazanılacaktır.  Kalıcı dudak renklendirme işlemiyle renklerin dudaklardaki kalıcılık süresi yaklaşık olarak iki yıl olmaktadır. Bununla birlikte, uygulama doğal renklerle uyumu yakalayacak şekilde yapılmaktadır. Uygulama ile birlikte dudaklar daha dolgun görünüme kavuşur. Çünkü daha önceden silik olan dudaklar renklendirilerek belirginleştirildiğinde daha dolgun bir görünüm olmaktadır. Kalıcı dudak renklendirme işleminden sonra dudakta hafif şişkinlikler olabilir fakat bu geçici bir durumdur. Yaklaşık olarak 3 saate kadar şişlikler geçer. Uygulama, makyaj yapmadan doğal güzellik sağlamaktadır.

Kalıcı kaş Detaylı Bilgi
Kalıcı Eyeliner Detaylı Bilgi
Microblading Detaylı Bilgi
BB glow Detaylı Bilgi
Kirpik Lifting Detaylı Bilgi
Saç Simülasyonu Detaylı Bilgi
Kaş vitamini Detaylı Bilgi

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.