MAKK Güzellik Merkezi

Bölgesel Zayıflama

Hafta içi Cumartesi Pazar
09:30 - 19:00 09:30 - 19:00 09:30 - 19:00
G5 masajı

G5 Masajı

Selülit giderici masaj olarak da bilinen G5 masajı, özel cihazlar kullanılarak uygulanmaktadır ve adını kullanılan cihazdan almaktadır. Hızlı hızlı titreşimler verilerek uygulanan G5 masajı, bölgesel zayıflama, selülit tedavileri, ödem atma, kaslarda birikmiş olan laktik asitlerin atılması ve spazm tedavilerinde kullanılmaktadır. Masaj sırasında kullanılan aletin temel çalışma prensibi, ritmik hareketler eşliğinde titreşim ve itme işlevi uygulamasıdır. G5 masajı çeşitli bölgelere uygulanabilmektedir ve uygulandığı bölgeye verdiği titreşimler sayesinde hücrelerin harekete geçmesini, uygulanan itme hareketi sayesinde ise uygulama bölgesinin sıkılaşmasını sağlamaktadır. Ayrıca bu uygulama işlem sırasında bölgesel bağ dokularını açmakta ve yağ yakım hızını arttırmaktadır.

Özellikle selülit gidermek amacı ile kullanılan G5 masajı, birçok konuda fayda sağlamakta ve kişilere kalıcı bir etki sunmaktadır. Uygulama alanlarına özel başlık çeşitleri bulunan cihaz için merkezimizde kişiye ve kişilerin cilt tipine uygun başlıklar ile işlem yapılmaktadır. Ayrıca uzmanlarımız masajın etkisini arttırmak adına, bitkisel yağ karışımları ve zayıflama ürünleri de kullanmaktadır.

G5 masajı genel olarak popo, kalça ya da üst bacak bölgesine uygulansa da, kişilerin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda tüm vücuda uygulanabilmektedir. Uzmanlarımız kişilere uygun özel programlar hazırlamakta, seans sayılarını ihtiyaçları doğrultusunda belirlemekte ve seans süreleri yaklaşık yarım saat sürmektedir. Sizlerde kalıcı ve kesin bir etki yaratmak için merkezimize gelerek, G5 masaj uygulamamız hakkında bilgi alabilir, geçmiş dönemde yapılan işlemlerin öncesi ve sonrası fotoğraflarını inceleyebilirsiniz.

G5 Masajı Avantajları

Merkezimizde verilen en gözde uygulamalardan biri olan G5 masajı, oldukça yararlı ve bir o kadarda etkili masaj türlerinden biridir. İlk uygulamadan hemen sonra gözle görülür farklar yaşanması ile uygulamaya olan ilginin artmasını sağlamış durumdadır.

*G5 masajı, selülit oluşumunun önüne geçmektedir.

*G5 masajı uygulandığı bölgede ve vücudun genelinde ağrıların azalmasını sağlamaktadır.

*Sadece G5 masajı değil, bütün masaj uygulamaları kişilerin genel stres düzeyinin düşmesini sağlamaktadır.

*G5 masajı, kişilerin cildinin gerginlik kazanmasını ve yaşlılık gibi nedenlerden dolayı ortaya çıkan kırışıklıkların azalmasını sağlamaktadır.

*G5 masajı, bölgesel yağ dokularının parçalanmasını, vücutta bulunan toksin ve ödem oluşumlarının atılmasını sağlamaktadır.

*G5 masajı uygulaması, kişilerin vücudunun esneklik kazanmasını ve kemik yoğunluğunun artmasını sağlamaktadır.

 

Lenf Drenaj Detaylı Bilgi
Hi-fu (Ameliyatsız vücut sıkılaşma) Detaylı Bilgi
Pasif jimnastik Detaylı Bilgi
Selülit Masajı Detaylı Bilgi
Zayıflama Masajı Detaylı Bilgi

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.