MAKK Güzellik Merkezi

Kalıcı Makyaj

Hafta içi Cumartesi Pazar
09:30 - 19:00 09:30 - 19:00 09:30 - 19:00
Kaş vitamini

Kaş Vitamini

Kişilerin yüz ifadesini belirleyen en önemli unsurlardan biri kaştır. Doğru bir kaş seçimi, kişilerin bakışlarının daha etkili görünmesini sağlamaktadır. Kaşlarında şekil bozukluğu yaşayan kişilerde, bu sorunun temelini kaşlardaki seyrelmeler oluşturmaktadır. Merkezimizde ise bu sorunu önlemek adına en etkili yöntemlerden biri olan kaş vitamini uygulamaları, uzman kişiler tarafından yapılmaktadır. Merkezimizde verilen bu hizmet sayesinde kişilerin kıl köklerinin desteklenmesi hedeflenmektedir. Kıl köklerini kuvvetlendirmek amacı ile çeşitli yağ ve vitaminler, derma pen aracılığı ile kaşlara yedirilir. Bu sayede işlevini kaybetmiş olan kaş kökleri canlandırılır.


Kaş Vitamini Nasıl Uygulanır?

Kaş vitamini işlemi oldukça kolay bir uygulamadır ve merkezimizde profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Kişiler işlem sırasında herhangi bir ağrı hissetmemektedir ve uygulama yaklaşık yirmi dakika kadar sürmektedir. Hijyen kurallarına her zaman dikkat edilen merkezimizde tek kullanımlık başlık ve derma pen kullanılarak, işlevini kaybetmiş ve cansız kalmış kıl köklerine vitamin desteği verilmektedir. Ayrıca ihtiyaç halinde ustura yöntemi de kullanılmakta ve kıl köklerinin sertleşmesi sağlanmaktadır. Merkezimizde verdiğimiz kaş vitamini uygulamalarının seans sayıları kişilerin ihtiyaç ve kaş durumuna göre değişiklik göstermektedir. İşlemden mutlak başarı elde edebilmek için düzenli aralıklarla üç ya da beş Seans uygulama yapılması gerekmektedir. Kaş vitamini uygulaması aşağıdaki yollar izlenerek yapılmaktadır.

  • İlk olarak doldurulması gereken boşluklu bölgeler, uzmanlarımız tarafından kişilerin yüz yapısına, şekline ve isteklerine bağlı olarak şekillendirilmektedir.
  • Daha sonra zayıf ve cansız tüy kökleri ustura yöntemi kullanılarak canlandırılmaktadır.
  • Kıl kökleri ve kaş dipleri için hazırlanan vitamin karışımları, daha önceden hazırlanan serumlar ile birleştirilerek derma pen aracılığı ile yüzeysel bir şekilde tüm kaş köklerine uygulanmaktadır.
  • Seans sırasında belirlenen kullanılmayacak kıl kökleri, temizlenmekte ve işlem sonlandırılmaktadır.

Merkezimizde kaş vitamini uygulaması, birbirini takip eden, ikişer haftalık seanslar eşliğinde tamamlanmaktadır. Tamamlanan seansların sonunda işlemin kalıcılığını sağlamak adına, koruma seansları uygulanmaktadır. Bütün seansların tamamlanmasının ardından, istenilen görüntüye ulaşılmak adına şekillendirme işlemi yapılmaktadır.Kaş Vitamini İşlem Fiyatları

Son dönemlerde en sık tercih edilen uygulamadan biri olan, kaş vitamini için her merkez farklı fiyatlar belirleyebilmektedir. Kesinlikle profesyonel bir uzman tarafından yapılması gereken uygulama, merkezimizde eğitimli ve sertifikalı kişiler tarafından yapılmaktadır. Merkezimizde kaş vitamini uygulaması fiyatları belirlenirken kullanılan vitaminlerin kalitesi, uzmanın tecrübesi, kullanılacak cihazlar ve uygulanacak ekstra işlemler baz alınarak belirlenmektedir.

 

Kalıcı kaş Detaylı Bilgi
Kalıcı Dudak Renklendirme Detaylı Bilgi
Kalıcı Eyeliner Detaylı Bilgi
Microblading Detaylı Bilgi
BB glow Detaylı Bilgi
Kirpik Lifting Detaylı Bilgi
Saç Simülasyonu Detaylı Bilgi

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.