MAKK Güzellik Merkezi

Bölgeler

Hafta içi Cumartesi Pazar
09:30 - 19:00 09:30 - 19:00 09:30 - 19:00

Makk Blog

Geri dön

Altunizade Güzellik Merkezi

Altunizade Güzellik Merkezi, her daim müşterilerinin sağlığını ve memnuniyetini düşünerek en son teknolojik cihazlarla ve makinelerle hizmet vermektedir. Güzellik merkezimizde tüm dünyada geçerli olan sağlık standartlarına uygun olarak güvenli ve kaliteli bir hizmet vermektedir. Sıcak bir ortamda güzel yüzlü çalışanlarıyla hizmet sunan kurumumuz, her zaman en iyisi için çalışmaktadır.

Altunizade Güzellik Merkezi Hizmetleri Nelerdir?

Altunizade Güzellik Merkezi olarak kurumumuz, kurulduğu günden bugüne tüm sağlık standartlarına uyarak güzellik ve bakım hizmeti vermektedir. Müşterilerine; Manikür-Pedikür, cilt bakımı, selülit tedavisi, lazer, epilasyon, peeling başta olmak üzere pek çok hizmeti bir arada sunmaktadır. Bu sektördeki gelişmeleri yakından takip eden merkezimiz, en iyi çalışma koşullarında müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Altunizade Güzellik Merkezi, her müşterinin ihtiyacına uygun güzellik ve bakım hizmeti vermektedir. Örneğin cilt bakımı, sağlıklı ve güzel bir cilde sahip olmak adına çok önemlidir. Ayrıca cilt bakımı, herkes için farklı olmalıdır. Çünkü herkesin cilt yapıları farklıdır. Bu durum ancak doğru yapılan cilt analizlerinde ortaya çıkmaktadır. Yani yüzde oluşan yanık, akne, sivilce gibi lekeler yapılan analizler sonucunda cilt yapısına zarar vermeden temizlenmelidir. Güzellik merkezimiz bahsetmiş olduğumuz bu hususları, göz önünde bulundurarak sağlıklı cilt bakım hizmeti ve diğer güzellik ve bakım hizmetlerini yerine getirmektedir.

Altunizade Güzellik Merkezi Fiyatları Nelerdir?

Güzellik ve bakım adına gelişen teknolojiyi takip eden ve en son çıkan teknolojik ekipmanları kullanarak hizmet sunan güzellik merkezimiz, doğal tedavi yöntemlerini tercih ederek sizin için en uygun bakımı gerçekleştirmektedir. Güzellik merkezimizde, cilt sağlığınız ve kendinizi iyi hissetmeniz adına pek çok hizmet yetkili ve uzman çalışanlarımız tarafından yerine getirilmektedir. İnsan sağlığına ve doğaya hiçbir zararı olmayan ürünlerin kullanıldığı merkezimizde her zaman müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. Altunizade Güzellik Merkezi fiyatları ise verilecek olan cilt bakımı ve güzellik hizmetinin türüne göre farklılık göstermektedir. Fakat merkezimiz, uygun fiyat politikalarından güvenli ve kaliteli bir hizmet sunmak için çalışmaktadır. Siz de donanımlı bir güzellik merkezi arayışı içerisindeyseniz ve fiyatlar hakkında detaylı bir bilgi almak istiyorsanız iletişim bilgilerimizden bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.