MAKK Güzellik Merkezi

Bölgeler

Hafta içi Cumartesi Pazar
09:30 - 19:00 09:30 - 19:00 09:30 - 19:00

Makk Blog

Geri dön

Altunizade Lazer Epilasyon

Altunizade Lazer Epilasyon istenmeyen tüylerden kurtulmanın yeni adresi. Bu alanda sertifikalı ve tecrübeli ekip ile lazer epilasyon işlemi yapılmaktadır. İstenmeyen tüy ve kıllardan kurtulmanın en kesin çözümüdür. Epilasyon yapıldığı takdirde uzun bir süre tüylenme sorunu yaşanmamaktadır. Kalıcı çözüm için ise belli aralıklarla yapılması gerekilmektedir. Epilasyon işlemi kıl köklerinin lazer ile yakılmasıdır. Bu yöntem tüylenmeyi azaltır. Acısız ve ağrısız bir yöntemdir. Jilet ile alma yöntemi hem tahriş eder hem de bir süre sonra daha fazla tüylenmeye yol açmaktadır. Ağda yöntemi ise oldukça acılı bir yöntemdir. Epilasyon tüm bu dezavantajları yok ederek oldukça başarılı bir yöntemdir. Bu yöntem elbette sertifikalı kişilerce yapılmalıdır. Aksi takdirde deride kalıcı izler bırakması muhtemeldir.

Epilasyon İşlemini Kimler Yaptırır

Genel olarak bilinenin aksine Altunizade Lazer Epilasyon işlemini erkekler de yaptırabilmektedir. Sadece kadın müşterilere yönelik verilen bir hizmet değildir. Aşırı tüylenme sorunu yaşayan erkek müşterilerde bu işlemden yararlanarak fazla kıl ve tüylerden rahatça kurtulabilmektedir. Bu işlem için 18 yaş üst olunması gerekmektedir. Medikal cihazlar kullanıldığı için bu tür cihazların tetikleyebileceği hastalığı olanların bu işlemi tercih etmemesi gerekmektedir. Genel olarak istisnalar dışında epilasyon işlemi hiçbir şekilde zarar verici bir işlem değildir. Lazer bazlı bir işlem olduğu için oldukça sağlıklıdır. Sadece hassas derisi olan kişilerde ufak yan etki olabilir. Bunun olma ihtimali oldukça düşüktür. Ağda gibi yüksek tahriş bir işlem kesinlikle değildir.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Altunizade Lazer Epilasyon fiyatları oldukça uygundur. Tek seferde kesin çözüm sağlandığı için ağda gibi diğer işlemlere göre oldukça ekonomiktir. Çok fazla tüylenme sorunlarında birkaç seans yapılmaktadır. Taksitli ödeme seçenekleri ile ödeme kolaylığı sağlanmaktadır. Ayrıca lazer epilasyon vücudun hemen hemen her bölgesine uygulanabilmektedir. Bu avantajı sayesinde oldukça tercih edilmektedir. Fiyatlar ise lazer epilasyonun uygulanacağı bölge sayısı ve seans sayısına göre değişiklik göstermektedir. Fiyat kalite oranlaması yapıldığında oldukça avantajlı bir fırsat olduğu ortaya çıkmaktadır. Hız kaybetmeden iletişime geçerek bu işlemden yararlanabilirsiniz. Sağlıklı, kolay ve acısız şekilde fazla tüylerden kurtulma zamanı geldi.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.