MAKK Güzellik Merkezi

Bölgeler

Hafta içi Cumartesi Pazar
09:30 - 19:00 09:30 - 19:00 09:30 - 19:00

Makk Blog

Geri dön

Atakent Güzellik Merkezi

Estetik ve güzellik anlayışının aynı zamanda sağlığın ön planda tutulduğu son teknoloji ile sizlerin memnuniyetine sunuyoruz. Günümüzde artık herkes cildinin en değerli varlığı olduğunun farkında ve cilt bakımları için gerekli olan bütün gereksinimleri yerine getirmeye çalışıyorlar. Koşulsuz şartsız müşteri memnuniyeti amaçlı, alanında deneyimli ve profesyonel bir ekip tarafından sizlere hizmet vermekteyiz. Güzellik merkezimizde tüm işlemler öncesi alanında uzmanlar tarafından doğru ve kaliteli hizmet sunabilmek için müşterilerimizin ihtiyaç analizi yapılarak, gereksinime göre bakım ve uygulamalar gerçekleştirmektedir.

Vizyon ve misyon çerçevesinde "Güzellik herkesin hakkıdır " sloganı ile taçlandırılan Atakent güzellik merkezi, bize duyulan güven ve taleplere layık olmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Güzellik merkezimizde sizlerin fiziki güzelliğinizi ortaya çıkartarak sağlıklı ve daha çok özgüvenli bireyler olmanızı sağlıyoruz. Cildimizi onarırıcı ve tedavi edici işlemler uygulayarak müşterilerimizin memnuniyetiyle güzellik merkezimizin farkını ortaya koyuyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Atakent güzellik merkezi azmin, emeğin ve profesyonelliğin birleştiği kliniğimizde biz her an her zaman daha iyisi olmaya gayret gösteriyoruz. Güzellik anlayışı insanlar için her geçen gün değişse de güzellik anlayışı ile ilgili değişmeyen tek şey, kişinin cildinin sağlıklı ve canlı görünmesidir. Tüm bunları sağlamak ve güzelliğimizi bozan olumsuz etkileri yok etmek için düzenli olarak güvenilir bir güzellik salonuna gitmek gerekir. Biz Atakent güzellik merkezi olarak siz değerli müşterilerin cildini koruyor, sıkıntı yaşadığınız her konuda yardımcı oluyoruz. Hayalleri hayata geçirmeyi sağlayan profesyonellik yönünden çalıştığımız bu kliniğimizde siz müşterilerimizin memnuniyeti bizleri daha iyisi olmaya sevk ediyor. Bu güzel ve profesyonel ortamda çalıştırdığımız deneyimli ve profesyonel uzmanlarımızla amacımız siz müşterilerimizin güler yüzüyle sizleri memnun etmek. Biz olgunlaştıkça sizin güzelliğiniz hep genç kalacak. Memnuniyet dolu mutlu hasta profili olarak bize geri dönüşünü görmek onur ve gurur duyucu. Bu profesyonel hizmetten yararlanmak isteyen herkesi kliniğimize bekliyoruz. Merkezimiz ve ekibimiz sizin güzelliğiniz adına imkansızı mümkün, mümkünü kolay, kolayın da zarif ve zevkli yollarını bulmaya çalışmaya devam ediyor. İlginiz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürler. Merkezimizde verdiğimiz hizmetler; cilt bakımı, kalıcı makyaj, zayıflama, lazer epilasyonları şeklindedir.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.