MAKK Güzellik Merkezi

Bölgeler

Hafta içi Cumartesi Pazar
09:30 - 19:00 09:30 - 19:00 09:30 - 19:00

Makk Blog

Geri dön

Ataşehir Epilasyon Merkezi

Epilasyon merkezimizde yapılan epilasyon işlemiyle, bay veya bayan fark etmeksizin, herkesin istenmeyen tüylerinden kurtulması mümkündür. Epilasyon ile istenmeyen tüyler üzerinde diğer yöntemlere göre daha kalıcı ve etkili bir sonuç elde edilmektedir. İstenmeyen tüylerden kurtulmanın bir diğer yolu ağdadır. Oldukça acı verici ve kısa vadeli olan ağda, en sık tercih edilen metottur. Ancak doğru yapılmadığı takdirde bu işlem oldukça tehlikeli olabilmektedir. Bu sebeple epilasyon yaptırmak isteyen müşterilerimiz kaliteli ve hijyenik olanAtaşehir epilasyon merkezi olarak bizi tercih etmelidir.

Lisans sahibi firmamız yüksek teknolojili ve FDA onaylı epilasyon aletlerine, lisanslı ve deneyimli çalışan kadrosuna ve sterilize edilmiş hijyenik odalara sahiptir. Firmamız ile istenmeyen tüylerinizden oldukça etkili ve sağlıklı bir biçimde kurtulabilirsiniz.

Ataşehir Epilasyon Merkezini Neden Tercih Etmelisiniz?

Etkili ve sağlıklı bir epilasyon deneyimi için Ataşehir epilasyon merkezi tercih edilirken dikkat edilmesi gereken bazı önemli hususlar bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi epilasyonu yapacak kişinin lisans sahibi olup olmadığıdır. Günümüzde doktor kontrolü olmadan lisanssız epilasyon yapılması yasadışıdır. Ve firmamızdaki bütün çalışanlar lisans sahibidir. Aynı zamanda işlemi yapacak kişide olduğu gibi işletmemiz de lisans ve iyi referans sahibidir. Sağladığımız bu olanaklar sayesinde epilasyon işlemi için gönül rahatlığıyla merkezimizi tercih edebilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken bir diğer husus işlem esnasında kullanılacak aletin FDA onayına sahip olup olmadığıdır. FDA onayına sahip olmayan cihazlar işlem sırasında veya sonrasında problemler yaşanmasına sebep olabilmektedir. Firmamızda kullanılan bütün cihazların FDA onayı bulunmaktadır.

Epilasyon Sürecinde Dikkat Edilmesi Gereken Diğer Hususlar

Ataşehir epilasyon merkezi tercih edilirken daha önce belirtilen hususlara ek olarak işletmenin kullandığı fiyat politikası da önem arz etmektedir. İşlem için gereğinden fazla veya yetersiz ücret talep edilmesi verilen hizmet kalitesini düşürebilmektedir. Bu sebeple firmamız yeterli ve uygun bir ücret politikası uygulamaktadır.

İşlemin yapılacağı yeri tercih ederken gidip görmek iyi bir seçenek olacaktır. Bu sayede işlem esnasında kullanılacak cihazlar ve ortamın hijyeni tespit edilebilir. Epilasyon işlemi sırasında bulunulacak ortamın hijyenik olması büyük önem taşımaktadır. Dilediğiniz zaman işletmemizi ziyaret edip lisanslı çalışanlarımızla tanışabilir, görüş alabilirsiniz.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.