MAKK Güzellik Merkezi

Bölgeler

Hafta içi Cumartesi Pazar
09:30 - 19:00 09:30 - 19:00 09:30 - 19:00

Makk Blog

Geri dön

Bostancı Epilasyon Merkezi

İstenmeyen tüylerden en etkili ve en hızlı şekilde kurtulmak kadın ya da erkek ayırt etmeden neredeyse tüm insanların en büyük hayali olmuştur. Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte bu durum hayal olmaktan çıkmış ve yapılan çeşitli uygulamalar sayesinde, gerçekliğe kavuşmuştur. Cımbız, epilatör ve ağda gibi yöntemleri eskide bırakan lazer epilasyon uygulamaları, kişilerin oldukça kısa süreler içinde istenmeyen tüylerinden kalıcı bir şekilde kurtulmasına olanak sağlamaktadır. Bostancı Epilasyon Merkezi olarak, kişilerin vücut tipine uygun olarak belirleyeceğimiz çeşitli epilasyon uygulamalarını, profesyonel bir ekip ile tamamlamaktayız. Merkezimizde hizmet veren tüm uzmanlar, gerekli belgelere sahip ve alanında uzman kişilerdir. Uzmanlarımız danışanlarının vücut tipleri, uygulama bölgeleri, kıl kökleri ve kıl yapılarına bakarak uygulama türlerini ve sürelerini belirlemektedir. Uzmanlarımızın yapmış olduğu bu inceleme prosedürü, kişilerin epilasyon uygulamalarından en etkili başarıyı almasını sağlamaktadır. Bostancı Epilasyon Merkezi olarak, en sık gerçekleştirdiğimiz epilasyon uygulamaları şu şekilde sıralanmaktadır;

İğneli Epilasyon

İğneli epilasyon, istenmeyen tüylerden kurtulmak amacı ile kullanılan ve kıl köklerine steril iğneler eşliğinde, elektrik akımı verilerek kıl köklerinin yanmasını sağlayan bir uygulamadır. Elektrik akımı ile yakılan, işlevini kaybeden ve hasara uğrayan tüyler, işlem sonrasında steril edilmiş cımbızlar ile ciltten toplanmaktadır. İğneli epilasyon sonrası, kişilerin uygulama bölgelerinde kızarıklık oluşabilmekte ve kısa sürede iyileşme göstermektedir. İğneli epilasyon, vücutta tüm bölgelere uygulansa da sıklıkla el ve ayak parmaklarında bulunan tüylere, kaş ortasına, çeneye, bıyık bölgesine, kaşlara, yüz kenarlarına, kollara, koltuk altına, göğüs arasına, karın bölgesine, omuz ve sırt bölgesine uygulanmaktadır.

Buz Lazer

Buz lazerBostancı Epilasyon Merkezi olarak sunduğumuz en acısız ve en etkili epilasyon uygulamaları arasında yer almaktadır.  Buz lazer yöntemi, göz kapağı ve göz çevresi dışında vücudun tüm alanlarına rahatlıkla uygulanabilmektedir. Uygulama sırasında kullanılan son teknoloji cihazlar, kişilerin cildi üzerinde buz etkisi yaratmakta, büyük oranda serinlik ve rahatlama sağlamaktadır. Cildi eksi üç dereceye kadar soğutulan kişiler işlem sırasında en ufak bir acı bile hissetmemektedir. Ayrıca bu cihazlar, yaşanılacak yan etki olasılıklarını da en aza indirmekte ya da ortadan kaldırmaktadır. Buz lazer uygulamaları oldukça etkilidir ve altı ile dört hafta arasında kesin sonuçlar vermektedir.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.