MAKK Güzellik Merkezi

Bölgeler

Hafta içi Cumartesi Pazar
09:30 - 19:00 09:30 - 19:00 09:30 - 19:00

Makk Blog

Geri dön

Bulgurlu Güzellik Merkezi

Bulgurlu Güzellik Merkezi tecrübeli ve birikimleri ile kurulduğu andan itibaren müşterilerinin kalıcı tercihi haline gelmiştir. Kaliteli işleri ile alanında başarıyı yakalamış olan Bulgurlu Güzellik Merkezi, yaptığı uygulamalar ile bunu kanıtlamaktadır. Müşterilerinin kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlayan merkez, gerekli olan tüm konforu sağlıyorlar. Bulgurlu Güzellik Merkezinin hijyen konusunda ekstra hassas davranmaktadırlar. Bu sebeple müşterilerin güvenini kazanıyorlar.

Bulgurlu Güzellik Merkezi alanında pek çok uygulama bulunmaktadır. Epilasyon, Kalıcı Makyaj, Cilt Bakımı ve Selülit gibi hizmetleri en kaliteli malzemeler ile yapılmaktadır. Teknoloji, gündem ve yenilikler yakından takip edilerek, işlemlerin uygulandığı malzeme ve cihazlarda son teknoloji ve profesyonel ürünler kullanılmaktadır. Kadrosuna sürekli eğitim veren bir merkez olarak, alanında tecrübe kadrosuyla hizmet veren merkezimize uğradıktan sonra danışmanlarla görüşerek ihtiyacınız olan konularda yönlendirme ve bilgi alabilirsiniz. Bu doğrultuda uygulanan işlemler en uygun yöntem ve en kaliteli cihazlar ile sizlere sağlanmaktadır. Bu nedenle, Bulgurlu Güzellik Merkezine gelen müşteriler en iyi ekipmanlarla hizmet alır ve işlerini en iyi şekilde yapan çalışanlar tarafından karşılanırlar.

Bulgurlu Güzellik Merkezi müşterilerinin iyi hissetmesini sağlamayı amaçlamaktadır. Bu amaçla, en güvenilir ürünler, konforlu ve hijyenik bir ortam ve son teknoloji malzemeler ile müşterilerine kendilerini rahat hissedecekleri ve aradıkları hizmeti alacakları bir ortam sunmaktadır. Hizmetlerin kalitesini ve faydasını her zaman ön planda tutarak müşterilerimizin merkezimizden memnuniyetle ayrılması en büyük mutluluğumuzdur.

Bulgurlu Güzellik Merkezinin Hizmetinde Neler Var

Güzellik ihtiyaçlarınız gözü kapalı emanet edebileceğiniz bir merkez olan Bulgurlu Güzellik Merkezinde birçok alanda uygulamalar bulunmaktadır. Bu işlemler yapılmadan önce merkezdeki danışmanlarla görüşerek uygulama detayları konusunda bilgi alabilirsiniz. Uygulamalar kişiden kişiye farklılık gösterebileceği için size özel danışmanlık alarak hem ihtiyaçlarınıza hem de kişisel özelliklerinize en uygun hizmeti alabilirsiniz. . Bulgurlu Güzellik Merkezi cilt bakımı, lazer, ipek kirpik, bölgesel incelme ve kalıcı makyaj gibi buna benzer pek çok alanda hizmet vermektedir. Uygulanan işlemlerde kullanılan en güncel ürün ve cihazlarla ihtiyaçlarınız en iyi şekilde karşılanmaktadır. Bulgurlu Güzellik Merkezi müşterilerinin memnuniyeti için her zaman en uygun ve en estetik uygulamaları yapmaktadır.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.