MAKK Güzellik Merkezi

Bölgeler

Hafta içi Cumartesi Pazar
09:30 - 19:00 09:30 - 19:00 09:30 - 19:00

Makk Blog

Geri dön

Burhaniye Güzellik Merkezi

Burhaniye Güzellik Merkezi olarak, kalıcı makyaj, manikür, saç uzatma, yüz estetiği, pedikür, cilt bakımı, saç bakımı, gibi birçok alanda yüksek kalitede ve yüksek standartlarda hizmet vermekteyiz. Merkezimizde yüksek teknolojiye uygun cihazlar ve yöntemler uygulanmaktadır. Lazer epilasyon, bölgesel incelme işlemlerinde yüksek kalitede ekipmanlar kullanılmaktadır. Her müşterinin yaşadığı soruna yönelik özel yöntemler belirlenmekte ve profesyonel şekilde uygulanmaktadır.

Güzellik Merkezi Hizmetleri

Burhaniye Güzellik Merkezi, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olup profesyonel düzeyde hizmet vermektedir. Tüm hizmetlerimizde konusunda eğitim almış ve sertifikalı uzman güzellik uzmanlarımız yer almaktadır. Verdiğimiz hizmetler kadınlar için oldukça önemli olan güzellik alanında olduğundan dolayı, her işlem için ayrıca özen göstermekteyiz. Cilt gençleştirme ve bakım işlemlerinde her kadının cilt tipine uygun bir yöntem belirlenmektedir. Aynı şekilde, vücut estetiği açısından da bölgesel zayıflama için her müşterimizin özel ihtiyaçlarına ve vücut tiplerine göre en uygun yöntem belirlenmektedir. Bununla birlikte, manikür, pedikür işlemlerimiz uzman ekibimiz tarafından temizlik kurallarına azami özen gösterilerek yapılmaktadır.

Burhaniye Güzellik Merkezi olarak, merkezimizde uygulanan tüm işlemler güvenilirliği yüksek şekilde yapılmaktadır. Merkezde yapılan birçok farklı türde güzellik hizmeti bulunmaktadır. Hangi güzellik bakımına ihtiyacınız varsa güzellik uzmanları önce derinlemesine analizinizi yaparak uygulanacak olan işlemin tekniğine karar verir. Örneğin, cildinizde akne ve sivilcelerden ya da kırışıklıklardan şikayetçiyseniz, güzellik uzmanımız cilt analizinizi yaparak değerlendirir. Cilt yapınıza, yaşınıza göre uygun bakım yöntemini uygulayarak cildinizi canlandırıcı ve parlak hale getirici işlemler yapar. Cildin derinlemesine temizlenmesi ile gençleştirici yöntemler uygulanır. Aynı şekilde, saçlarınızın bakımı için saç analizi yapılarak, saçınızın ihtiyacı olan mineraller belirlenerek saç tipinize göre uygulama yapılır. Saçlarınızın daha çabuk uzamasını istiyorsanız, bunun içinde özel yöntemler belirlenerek başarılı uygulamalar yapılır. Vücut bakımı ve güzelliği için eğer selülitlerden şikayetçiyseniz, vücut cilt yapınıza uygun özel bakımlar yapılır. Bölgesel incelme istediğiniz takdirde, vücut tipinize uygun şekilde ve hangi bölge incelecekse o bölgeye göre özel belirlenen yöntemlerle istediğiniz forma kavuşursunuz.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.