MAKK Güzellik Merkezi

Bölgeler

Hafta içi Cumartesi Pazar
09:30 - 19:00 09:30 - 19:00 09:30 - 19:00

Makk Blog

Geri dön

Cemil Meriç Güzellik Merkezi

Güzellik kavramı geçmişten beri oldukça önemli bir yerde konumlanmıştır. Kadınlar da erkekler de her zaman güzel görünmek ve beğenilmek için çeşitli çabalara girmiş ve büyük emekler sarf etmiştir. Güzellik kavramı sadece kadınlara has bir olgu gibi düşünülse de erkeklerde güzelliğe kadınlar kadar önem vermektedir. Teknolojinin gelişmesi, güzellik alanında da birçok yenilik yapılmasına ve bu yeniliklerin daha bakımlı olmak için kullanılmasına olanak sağlamıştır.

Bu doğrultuda kendinizi daha güzel hissetmeniz için, her biri alanında uzman kadrosu ile hizmet veren Cemil Meriç Güzellik Merkezi, lazer epilasyon, buz lazer, iğneli epilasyon, saç dermaroller, protez tırnak, kalıcı oje, kalıcı makyaj, tüm cilt uygulamaları, bölgesel zayıflama uygulamaları, kirpik perması, ipek kirpik, masaj, kirpik lifting ve kaş laminasyonu gibi birçok uygulamayı en etkili şekilde gerçekleştirmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ve müşterileri için en doğru uygulamaları saptayan merkezimizde, hijyen kuralları kesinlikle ihlal edilmemekte ve her uygulama öncesi cihaz başlıkları dikkatlice temizlenmektedir. Cemil Meriç Güzellik Merkezi olarak verdiğimiz işlemlerden birkaçını şu şekilde sıralayabiliriz.

Cilt Uygulamaları

Merkezimizdeki cilt bakımı uygulamaları, temiz, ışıltılı, parlak ve sağlıklı bir cilde sahip olmanız için yapılmaktadır. Cilt bakım uzmanlarımız, cilt bakım uygulamalarına başlamadan önce cildinizi dikkatlice analiz etmekte, cilde en uygun işlemi belirlemekte ve profesyonel bir şekilde uygulamaktadır. Medikal cilt bakımı, göz çevresi bakımı, lavanta maskesi, radyofrekans, dermaroller, omega maskesi, oksijen bakımı ve balkabağı bakımı gibi birçok uygulamadan faydalanmak için güzellik merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

Epilasyon

İstenmeyen tüylerden kurtulmanın en etkili yollarından biri lazer epilasyon uygulamalarıdır. Lazer epilasyon uygulamaları son dönemlerde kadınların yanı sıra erkekler tarafından da sıklıkla kullanılmaya başlanmıştır. Epilasyon uygulamaları buz lazer, iğneli lazer ve klasik lazer epilasyon olarak kendi arasında gruplara ayrılmaktadır. Cemil Meriç Güzellik Merkezi uzmanları olarak cilt tiplerine, kıl köklerine göre en uygun yöntemi belirlemekte ve işlemleri en doğru şekilde tamamlamaktayız. Oldukça kısa sürede tamamlanan; acı ya da ağrı hissedilmeden tamamlanan epilasyon uygulamaları, en zorlu bölgelerde bile en fazla on seansta istenmeyen tüylerden kesin bir şekilde kurtulmayı sağlamaktadır.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.