MAKK Güzellik Merkezi

Bölgeler

Hafta içi Cumartesi Pazar
09:30 - 19:00 09:30 - 19:00 09:30 - 19:00

Makk Blog

Geri dön

Çengelköy Güzellik Merkezi

Her kadının kendine has farklı bir güzelliği ve zarifliği bulunmaktadır. Fakat kadınlar, güzel görünmeyi, beğenilmeyi ve ilgi odağı olmayı çok fazla önemsemeleri nedeniyle, daha güzel ve bakımlı görünmek için çeşitli yollara başvurmaktadır. Güzellikleri için bireysel olarak da ciddi yatırımlar yapan kadınlar, teknolojinin gelişmesi ve şartların yenilenmesi ile birlikte bu işi artık profesyonel kişilere bırakmaktadır.

Bu noktada kadınların daha güzel hissetmeleri için tüm ihtiyaçlarını tek bir noktada karşılamak üzere hizmet veren Çengelköy Güzellik Merkezi, sektörde her zaman öncü ve lider olarak bilinmektedir. Konforlu, hijyenik, güvenli, donanımlı, huzurlu, tecrübeli ve donanımlı ekibi ile birlikte hizmet veren merkezimizde cilt bakımı, bölgesel zayıflama, göz bakımı, saç bakımı, lazer epilasyon, kaş tasarımı, kalıcı oje, manikür, pedikür, profesyonel makyaj ve kalıcı makyaj gibi birçok uygulama hizmete sunulmaktadır. Sizin güzelliğinizi ve ihtiyaçlarını her şeyin önünde tutan çalışanlarımız, sizleri dinlemekte ve isteklerinizi en doğru şekilde belirleyerek, talep ettiğiniz uygulamalara başlamaktadır. Merkezimiz her zaman hijyen kurallarına dikkat etmesi ile bilinmekte ve bu nedenle sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle içinde bulunduğumuz bu dönemlerde denetimi iyice sıkı tutmak adına ekstra bir çaba harcayanÇengelköy Güzellik Merkezi ekibimiz, tüm uygulamalarınızı gönül rahatlığı ile yaptırabileceğinizin garantisini vermektedir.

Lazer Epilasyon

Merkezimizde uygulanan lazer epilasyon, lazer enerjisi ile istenmeyen tüylerin en etkili ve kalıcı şekilde kaybolmasını sağlamaktadır. Mili saniyelik atışlar ile kıl köklerini tahrip eden uygulama, kişilerin ciltlerine kesinlikle zarar vermemektedir. Özellikle koyu ve sert tüylere sahip olan kişilerde daha etkili sonuçlar alındığı gözlemlenen lazer uygulamalar, en zorlu bölgelerde bile en fazla on ile on iki seans arasında kesin sonuç vermektedir. Çengelköy Güzellik Merkezi lazer epilasyon uzmanlarımız, ilk seans öncesi kişilerin kıl yapısını incelemekte ve uygulama tipini, kaç seans sonra kesin sonuç alınabileceğini bu doğrultuda belirlemektedir. Uzmanlarımız, kişilerin kıl yapısını analiz ettikten sonra tekli bölgelerde en fazla on dakika, tüm vücutta ise en fazla kırk dakika süren uygulamaları, kişilerin kesinlikle acı hissetmeyeceği şekilde tamamlamaktadır. Merkezimizde hizmet veren lazer epilasyon uzmanlarımızın her biri alanında uzmandır, sertifikaları bulunmaktadır ve ikinci seanstan sonra kişilerin farkı hissetmelerini sağlamaktadır.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.