MAKK Güzellik Merkezi

Manikür Pedikür

Hafta içi Cumartesi Pazar
09:30 - 19:00 09:30 - 19:00 09:30 - 19:00
El Ayak Parafin Bakımı

El- Ayak Parafin Bakımı

Vücudumuzun en önemli organlarından olan el ve ayaklar, vücudumuzun tüm yükünü çekmekte ve bu nedenle de çok fazla yıpranma göstermektedir. El ve ayak bakımına pek özen gösterilme de, bu durum oldukça yanlıştır ve bu organların tüm işlevlerini en etkili şekilde yerine getirilmesi adına düzenli bakımlar yapılmalıdır. Çatlamış, yıpranmış, sertleşmiş, ağrıyan, deforme olmuş ya da acıyan el ve ayaklar görevlerini zorlu bir şekilde yerine getirmeye çalışmaktadır. Fakat düzenli olarak yapılanel- ayak parafin bakımı sayesinde, hem yaşlanma etkileri azaltılabilmekte hem de deforme görüntüleri etkisini kaybedebilmektedir.

Merkezimizde uygulanan el- ayak bakımı, oldukça kısa süreler içinde yumuşak ve bakımlı ellere sahip olmanızı sağlamaktadır. Parafin maddesi, el ve ayak bakımı için kullanılan mucizevi nitelikte bir üründür. Özellikle kış aylarında soğuk havanın etkisi ile daha da yıpranan el ve ayaklar için düzenli olarak yapılacak parafin bakımı, cildin canlanmasını, yaşlılık belirtilerinin azalmasını, deforme görüntüsünün iyileşmesini ve kaybolmasını sağlamaktadır. Merkezimizin özellikle kış aylarında ne popüler uygulamalarından biri olan el- ayak parafin bakımı çok kuru ya da çok sert ciltlerde etkisini daha az gösterebilmektedir ve bu nedenle bu gibi kişilerin uygulama aralıklarını daha kısa tutmaları gerekmektedir. Sizlerde yumuşacık el ve ayaklara sahip olmak, yaşam standartlarınızı yükseltmek ve kendinizi şımartmak isterseniz, merkezimizde uzman kişiler tarafından yapılan parafin bakımını hizmetinden faydalanabilirsiniz.


Parafin Bakımı Nasıl Yapılmaktadır ?

Merkezimizde el- ayak parafin bakımı yapılmaya başlanmadan önce, kişilerin tırnaklarına jel sürülerek masaj yapılmakta ve daha sonra nemlendirici kremler ile nemlenmesi sağlanmaktadır. Uygulanan kremler cilt tarafından emildikten sonra, hazırlanan çeşitli içerikler sayesinde cildin yağ oranının dengelenmesi sağlanmaktadır.

Uygulamaya hazırlanan el ve ayaklar parafin havuzuna sokularak, bir süre bekletilir ve uygulamanın etkisini göstermesi adına jelatin malzeme sarılarak, kişiler beklemeye alınır. Kişiler yaklaşık on ya da on beş dakika bekletildikten sonra, ayak ve ellere uygulanan parafinler soyulur. İşlem sonrasında, kişilerin el ve ayaklarına nemlendirici kremler uygulanarak işlem sonlandırılır. Kişiler uygulama sayesinde, yumuşacık el ve ayaklara sahip olacaktır.

Kalıcı Oje Detaylı Bilgi

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.