MAKK Güzellik Merkezi

Epilasyon

Hafta içi Cumartesi Pazar
09:30 - 19:00 09:30 - 19:00 09:30 - 19:00
Erkek Epilasyon

Erkek Epilasyon

Günümüzde kadın veya erkek olsun istenmeyen tüylerden kurtulmanın en etkili yolu lazer epilasyon tekniğidir. Bay bayan tüm vücut için lazer epilasyon, uzmanlarımız tarafından kıl köküne ve yapısına uygun olarak yapılmaktadır. Vücut tipi ve kıl yapısına göre en uygun cihaz ile en doğru işlem uygulanmaktadır.


Erkek Epilasyon Tüm Vücut Lazer Epilasyon Uygulama

Uzman kişiler tarafından vücut özellikleri (ten rengi, kıl kalınlığı, kıl kökü) kişinin de tercihleri dikkate alınarak uygulanacak işleme karar verilir. Böylelikle belirlenen gün ve saatte randevu oluşturulur. Bay bayanfark etmeksizin steril şekilde işinde uzman kişiler tarafından işlem uygulanır. Lazer epilasyon tedavi sürecidir. Her geçen gün Lazer epilasyon teknolojisi gelişmektedir. Tüm vücutta kalıcı sonuçlar oluşturması için 5 ve 8 seansa ihtiyaç duyulur.


Erkek Epilasyon Tüm Vücut Lazer Epilasyon Tercih Sebepleri

Lazer epilasyon diğer epilasyon çeşitlerinden kalıcı ve sağlıklı olduğu için tercih sebebidir. Bay bayan kişisel görünümüne önem veren tüm bireylerin tercihidir. Diğer ağrılı ve acılı yöntemlerden sonra kişilerin lazer epilasyona eğilimi artmaktadır. İşlemin kısa sürmesi ve hijyenik olması avantaj oluşturmaktadır.


En Çok Tercih Edilen Lazer Epilasyon Yöntemleri

       1. Buz Lazer Epilasyon Yöntemi

       2. Diode Lazer Epilasyon Yöntemi

       3. Alexandrite Lazer Epilasyon Yöntemi

       4. Nd: YAĞ Lazer Epilasyon Yöntemi

       5. IPL Epilasyon Yöntemi

Buz lazer epilasyon en çok tercih edilen yöntemlerin başında yer alıyor. Bunun sebebi ise tamamen ağrısız olmasıdır. Tüm vücutta kolaylıkla uygulanan bir yöntemdir. Bu yöntem oluşabilecek yan etkileri ortadan kaldırmaktadır. Buz lazer uygulaması ten rengi ve kıl yapısı gözetmeksizin tüm vücut tiplerine uygulanabilen bir teknolojidir. Bay bayan tüm vücut uygulamasında rahatlıkla tercih edilmektedir. Tüm vücuda uygulanan buz lazer 35 dk. içinde bitmektedir. Bunun sebebi ise başlığın büyük olması ve daha fazla kıl kökünün aynı anda işlem görmesidir.

Acısız Buz Lazer Detaylı Bilgi
Buz Lazer Epilasyon Detaylı Bilgi
Kadın Epilasyon Detaylı Bilgi

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.