MAKK Güzellik Merkezi

Epilasyon

Hafta içi Cumartesi Pazar
09:30 - 19:00 09:30 - 19:00 09:30 - 19:00
Kadın Epilasyon

Kadın Epilasyon

Günümüzde kadın ya da erkek olsun istenmeyen tüylerden kurtulmanın en etkili yolu lazer epilasyon tekniğidir.

Bay bayan tüm vücut için lazer epilasyon, uzmanlarımızca kıl köküne ve yapısına uygun olarak yapılmaktadır.

Vücut tipi ve kıl yapısına göre en ideal cihaz ile en doğru işlem uygulanmaktadır.

Uzman kişiler tarafından vücut fonksiyonları (ten rengi, kıl kalınlığı, kıl kökü) kişinin de tercihleri göz önüne alınarak uygulaması yapılacak işleme karar verilir.

Böylelikle belirlenen gün ve saatte randevu oluşturulur. Bay bayanfark etmeksizin steril şekilde alanında uzman kişiler tarafından işlem uygulanır. Lazer epilasyon tedavi sürecidir.

Her geçen gün Lazer epilasyon teknolojisi gelişmektedir. Tüm vücutta kalıcı sonuçlar oluşturması için 5 ve 8 seansa ihtiyaç duyulur.


Neden Tercih Ediliyor?

Lazer epilasyon diğer epilasyon çeşitlerinden kalıcı ve daha sağlıklı olduğu için tercih nedenidir. Bay bayan kişisel görünümüne değer veren tüm fertlerin tercihidir. Diğer ağrılı ve acılı yöntemlerden sonra kişilerin lazer epilasyona eğilimi artmaktadır. İşlemin kısa devam etmesi ve hijyenik olması avantaj oluşturmaktadır.


En Çok Tercih Edilen Lazer Epilasyon Yöntemleri

1. Buz Lazer Epilasyon Yöntemi
2. Diode Lazer Epilasyon Yöntemi
3. Alexandrite Lazer Epilasyon Yöntemi
4. Nd: YAĞ Lazer Epilasyon Yöntemi
5. IPL Epilasyon Yöntemi

Buz lazer epilasyon en çok tercih edilen yöntemlerin başında yer almakta. Bunun nedeni ise bütünüyle ağrısız olmasıdır. Tüm vücutta kolaylıkla uygulanmakta olan bir yoldur. Bu yöntem meydana gelebilecek yan etkileri ortadan kaldırmaktadır. Buz lazer uygulaması ten rengi ve kıl yapısı gözetmeden tüm vücut tiplerine uygulaması yapılabilen bir teknolojidir. Bay bayan tüm vücut uygulamasında rahatlıkla tercih edilir. Tüm vücuda uygulanmakta olan buz lazer 35 dk. Içinde bitmektedir. Bunun nedeni ise başlığın büyük olması ve daha fazla kıl kökünün aynı anda işlem görmesidir.

Acısız Buz Lazer Detaylı Bilgi
Buz Lazer Epilasyon Detaylı Bilgi
Erkek Epilasyon Detaylı Bilgi

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.