MAKK Güzellik Merkezi

Kalıcı Makyaj

Hafta içi Cumartesi Pazar
09:30 - 19:00 09:30 - 19:00 09:30 - 19:00
BB glow

BB Glow

Bb glow uygulaması kalıcı fondöten adıyla da bilinir. Bu işlemin içeriğinde bazı faydalı bitki türleri ve vitaminler vardır. Merkezimizde bunlar bir serum haline getirilerek bazı özel cihazlar ile cilde uygulanmaktadır. İçeriği sayesinde ciltte sıkılaşma, akne ve damar izlerini azaltma gibi faydaları vardır. Aynı zamanda nem vererek cildin pürüzsüz ve parlak görünmesini sağlar. Kalıcı fondöten denilmesinin nedeni de budur. Ciltte tıpkı fondöten varmış gibi lekesiz ve pürüzsüz bir görünüm yaratır. Bb glow yüzün gözaltı dâhil her bölümüne yapılabilir.


Bb Glow Uygulaması Nasıl Yapılır?

Merkezimizde yapılan uygulama da hiçbir kimyasal içermeyen tamamen doğal bitkilerden elde edilen serumlar mikro iğnelere sahip dermapen cihazı ile cilt altına enjekte edilir. Serumlar kişinin cilt tipine ve cilt tonuna göre belirlenmektedir. İşlem 45 -60 dakika arasında sürmektedir. İlk seanstan sonra bile gözle görülür sonuçlar elde edilir. Toplamda bb glow uygulaması 10 gün ara ile 3 seans sürer. Uzmanlarımızın söyledikleri düzenli bir şekilde yapılırsa 1 seneye kadar işlemin etkisi devam eder.


Bb Glowun Yararları

Bb glowun en önemli yararı ciltteki çil, sivilce ve güneş lekelerin görünümünü azaltması veya yok etmesidir. Aynı zamanda yüzdeki özellikle gözaltlarında oluşan renk eşitsizliklerini yok eder. Hücrelerin yenilenmesini sağlar. Cildin uzun bir süre nemli bir şekilde kalmasına neden olur.


Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Kanser, kan hastalığı, kanda pıhtılaşma sorunu olanlar, epilepsi hastaları, diyabet hastaları, hamileler ve emziren annelerin bb glow yaptırması önerilmez. Aynı zamanda siğil, egzma, uçuk ve sedef hastalığı gibi cilt problemleri olan kişilerin de uzmanlarla görüşerek ve araştırarak daha sonra uygun görülürse bu uygulamayı yaptırmaları tavsiye edilir. Önemli bir diğer nokta ise bb glow uygulamasından 3 hafta önce lazer veya iğneli epilasyon, botoks, dolgu, mezoterapi ve kimyasal peeling gibi işlemleri yaptıranlara da bb glow önerilmez. Bu işlemlerin belirli bir süre sonra etkisi geçince bb glow yaptırılması tavsiye edilir. Bb glow işleminden sonra ilk gün yüze su değmemeli, 3 gün içinde ise cilde hiçbir şekilde makyaj yapılmamalı ve terlemeye neden olacak şeylerden kaçınılmalıdır.

 

Kalıcı kaş Detaylı Bilgi
Kalıcı Dudak Renklendirme Detaylı Bilgi
Kalıcı Eyeliner Detaylı Bilgi
Microblading Detaylı Bilgi
Kirpik Lifting Detaylı Bilgi
Saç Simülasyonu Detaylı Bilgi
Kaş vitamini Detaylı Bilgi

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.