MAKK Güzellik Merkezi

Kalıcı Makyaj

Hafta içi Cumartesi Pazar
09:30 - 19:00 09:30 - 19:00 09:30 - 19:00
Kirpik Lifting

Kirpik Lifting

Kirpikler gözlerden sonra yüzde en çok dikkat çeken ve bakışları direk şekillendiren unsurlar arasında yer almaktadır. Kıvrık bir şekilde olmayan kirpikler, donuk bir bakış görüntüsü yaratarak ve insanların rahatsız olmasına neden olmaktadır. Kirpik kıvırma aletleri ya da yüksek etkili rimeller bir yere kadar etki yaratmakta ve daha sonra bu ürünlerin etkisi azalmaktadır.

Bu gibi durumlardan şikayet eden kişilerin sıklıkla kullandığı ve son dönemlerde de giderek popülerlik kazanan uygulamalardan biri olan kirpik lifting, uzun süreli etki yaratması ve kirpiklere zarar vermemesi nedeni ile tercih edilmektedir. Doğal bir uygulama olan kirpik lifting, kirpiklere bakım yapmasının yanı sıra, daha uzun ve kıvrık bir görüntüye sahip olmasını da sağlamaktadır. Merkezimizde kirpik lifting uygulamaları doğal yağ ve vitamin içeren maskeler kullanılarak yapılmakta ve daha sonra kişilerin istekleri doğrusunda ilave işlemler uygulanmaktadır. Merkezimiz uzmanları tarafından yapılan kirpik lifting uygulamaları, kirpiklerin iki kat daha dolgun, uzun ve kıvrık görünmesini sağlamaktadır. Birbirinden farklı doğal yağ ve vitamin kullanılarak yapılan uygulama, yapay bir görüntü oluşturmamakta ve kişilerin en doğal etkiyi almasını sağlamaktadır.


Kirpik Lifting Nasıl Uygulanmaktadır ?

Merkezimizin en fazla rağbet gören uygulamalarından biri olan kirpik lifting, yaklaşık bir saat sürmekte ve bu süre içinde kişiler çeşitli işlemlerden geçmektedir. Kirpik yapısı ve özelliklerine göre işlem sürelerinde uzama ya da kısalma görülebilmektedir. Kirpik lifting yaptıracak kişilerin işlem öncesi herhangi bir ön hazırlık yapması gerekmemektedir. İşlem için sadece kirpiklerin temiz ve makyajsız olması yeterlidir. Ayrıca lens kullanan danışmanların, uygulama sırasında lenslerini çıkartmaları gerekmektedir.

*İşleme başlamadan önce, uzmanlarımız kişilerin kirpiklerini yağ ve kirlerden arındırmak adına temizleme işlemi uygulamaktadır.

*Uzmanlarımız kişilerin göz kapaklarına eş değer  boyutlardaki kapakları yerleştirmekte, kirpikleri kalıplara dayayarak bir aparat aracılığı ile şekil vermektedir. Kirpikler zararsız bir yapışkan madde ile yukarı taranmakta ve aparata yapışması sağlanmaktadır.

*Bu aşamada kirpiklere solüsyon maddeler sürülmekte ve uzmanlar sürülen maddelerin göz içine kaçmaması adına gerekli önlemleri almaktadır. Sürülen solüsyonlar on beş ya da yirmi dakika kadar kişilerin gözlerinde kalmakta ve kişiler bu süre boyunca gözlerini kapalı tutmaktadır.

*Son olarak uygulanan solüsyon maske kirpiklerden silinmekte ve kirpikler yapıştırıldığı aparattan ayrılmaktadır. Kişilerin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda boya ve pigment işlemi uygulanarak seyrek kirpik görüntüsü ortadan kaldırılmaktadır.Kirpik lifting uygulaması sonrasında kişiler doğal bir görüntüye kavuşmalarının yanı sıra daha uzun, kıvrık ve dolgun kirpiklere sahip olmaktadır.

Kalıcı kaş Detaylı Bilgi
Kalıcı Dudak Renklendirme Detaylı Bilgi
Kalıcı Eyeliner Detaylı Bilgi
Microblading Detaylı Bilgi
BB glow Detaylı Bilgi
Saç Simülasyonu Detaylı Bilgi
Kaş vitamini Detaylı Bilgi

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.