MAKK Güzellik Merkezi

Kalıcı Makyaj

Hafta içi Cumartesi Pazar
09:30 - 19:00 09:30 - 19:00 09:30 - 19:00
Saç Simülasyonu

Saç Simülasyonu

Saç dövmesi olarak da adlandırılan saç simülasyon işlemi, cerrahi bir uygulama olarak görülmemektedir. Saç simülasyonu ile kişilerin kellik olan bölgelerine, sağlıklı saç kılları taklit edilerek uygulanmaktadır. Oldukça popüler uygulamalar arasında yer alan ve merkezimizde de sıklıkla kullanılan saç simülasyon uygulaması, kadın ya da erkek ayrımı yapmadan, seyrelme sorunu yaşayan tüm bireylere uygulanabilmektedir.

Merkezimizde yaptığımız saç simülasyon uygulaması, dökülen ve seyrelen saç köklerini taklit ederek, pigmantasyon transferi benzeri bir işlem ile kafa derisine uygulanmaktadır. Bu uygulamanın sıklıkla tercih edilmesinin en önemli nedeni, herkese uygulanabilir olması ve saç ekimi uygulamaları gibi bir iz oluşturmamasıdır. Ayrıca bu uygulama, kişilerin aynı gün günlük yaşantısına dönmelerini sağlamaktadır. Alın bölgesinde seyrelme ve dökülme problemi yaşayan kişiler genel olarak saç simülasyonu uygulamalarından faydalanmaktadır. Bu uygulamada kıl kökleri ve yapıları birebir taklit edildiğinden, kesinlikle bir farklılık oluşturmamakta ve doğal bir görüntü yaratmaktadır.


Saç Simülasyonunun Avantajları Nelerdir?

Merkezimizde oldukça kısa sürelerde tamamlanan ve saç derisi üzerine yapılan uygulamalardan biri olan saç simülasyonu, kişilere birçok avantaj sağlamaktadır.

* Saç simülasyon işlemi, kişilerde yaşanan saç dökülmelerinin durması ya da uzun süre dökülme yaşanmaması durumunda uygulanmaktadır. Uygulama gerektiren bölgelere yapılan bu işlem sayesinde kişiler, daha sağlıklı ve daha doğal saç görüntüsüne kavuşmaktadır.

* Saç simülasyon uygulamaları, kişilere üç ile beş yıl arası değişen, sorunsuz bir kullanım olanağı sağlamaktadır. Uygulamalar beş yıldan uzun süre kalıcılık sağlamamaktadır.

* Saç simülasyon uygulamaları sadece saç dökülme ya da seyrelme durumlarında değil, kafa derisinde oluşan yara ve doğum lekelerinin kapatılması içinde kullanılmaktadır.


Saç Simülasyon Uygulaması Fiyatları

Saç simülasyonu uygulamaları güvenilir, hijyenik ve alanında uzman kişiler ile hizmet veren merkezler tarafından yapılması gereken özenli bir uygulamadır. saç simülasyon uygulaması işlemi fiyatları hizmet veren merkez ve hizmet bölgesine göre değişkenlik göstermektedir. Oldukça kaliteli bir hizmet veren ve tüm hijyen kurallarına en ince ayrıntısına kadar dikkat eden merkezimizde, saç simülasyon işlemi fiyatları uygulama alanı ve uygulama sırasında kullanılan malzeme kalitesi gibi etkenlerde göz önüne alınarak belirlenmektedir. Merkezimiz her zaman en uygun fiyat garantisi ile hizmet vermesi sayesinde, birçok kişi tarafından sıklıkla tercih edilmelidir.

Kalıcı kaş Detaylı Bilgi
Kalıcı Dudak Renklendirme Detaylı Bilgi
Kalıcı Eyeliner Detaylı Bilgi
Microblading Detaylı Bilgi
BB glow Detaylı Bilgi
Kirpik Lifting Detaylı Bilgi
Kaş vitamini Detaylı Bilgi

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.