MAKK Güzellik Merkezi

Bölgesel Zayıflama

Hafta içi Cumartesi Pazar
09:30 - 19:00 09:30 - 19:00 09:30 - 19:00
Pasif jimnastik

Pasif Jimnastik

Pasif jimnastik, fazla kilolardan kurtulmak ve vücudun sıkılaşmasını sağlamak adına kullanılan en yenilikçi uygulamalardan biridir. Vücutta bulunan fazla yağları hedefleyen pasif jimnastik, kişilerin büyük bir efor sarf etmeden, sıkı bir vücuda sahip olmasını sağlamaktadır.  Merkezimizdeki en gözde uygulamalardan biri olan pasif jimnastik yapılmaya başlanmadan önce, uzmanlarımız kişilerin kas yapısı ve beden anatomisini dikkatlice incelemektedir. Pasif jimnastik, kişiye özel olarak hazırlanan programlar doğrultusunda yapılmalı ve en etkili sonuçları alabilmek adına uzmanlarımız uyarıları dikkate alınmalıdır.

Pasif Jimnastik Nasıl Yapılır ?

Pasif jimnastik tek başına bir kilo kaybı sağlamamakta ve kişilerin uygulama bölgelerinin sıkılaşmasını sağlamaktadır. Kas hareketleri üzerine kurulu olan bu uygulama, kasların çalışmasını etkilemekte, gevşeme ve kasılma hareketleri ile sıkılaştırıcı bir etki yaratmayı hedeflemektedir. Merkezimizde verilen pasif jimnastik uygulaması sırasında, kişilerin çalışmayan kas bölgelerine ped ya da özel aparatlar takılmaktadır. Yerleştirilen bu pedlerin yardımı ile kişilerin işlem bölgelerine, düşük voltlarda elektrik akımı verilmektedir. Verilen bu akımlar kişileri rahatsız etmeyecek ve kişilerin genel sağlık durumuna herhangi bir zarar vermeyecek düzeydedir. Her bölgeye özel olarak uygulanan pasif jimnastik programlarında, verilen akım derecesi de herkes için farklı olabilmektedir. Kişilerin uygulama bölgelerine verilen elektrik akımı, cilt altı dokularının kasılmasını, yağ hücrelerinin parçalanmasını ve bu sayede yağların sıkılaşmasını sağlamaktadır.

Pasif Jimnastik Fiyatları Nasıl Belirlenmektedir ?

Merkezimizde, vücut sıkılaşması ve biriken yağ hücrelerinin parçalanmasına yönelik verilen en etkili hizmetlerden biri pasif jimnastik uygulamasıdır. Uzman danışmanlarımız tarafından en verimli şekilde tamamlanan pasif jimnastik uygulamaları için seans başı ücret talep edilmekte ve ücret bedelleri işlem yapılacak bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Pasif jimnastik uygulamalarından mutlak başarı alınması için mutlaka yetki belgeli çalışanlar ile hizmet veren merkezler tercih edilmelidir.

Pasif Jimnastik Uygulaması Kimlere Yapılmamaktadır ?

Pasif jimnastik uygulamaları, elektrik akımı yolu ile yapılması nedeniyle, bazı hastalık ve risk grubunda yer alan kişilere önerilmemektedir. Merkezimizde pasif jimnastik uygulaması, aşağıda yer alan risk gruplarına uygulanmamaktadır.

-Kalp hastalığı bulunan kişiler

-Kalp pili bulunan kişiler

-Önemli ve büyük bir cerrahi operasyon geçiren kişiler

-Epilepsi hastalığı bulunan kişiler

-Adet döneminde olan ya da adet dönemi yakın olan kişiler

-Varisli damarlar, yumurtalıklar, kalp ve testislere pasif jimnastik uygulaması yapılmamaktadır.

 

G5 masajı Detaylı Bilgi
Lenf Drenaj Detaylı Bilgi
Hi-fu (Ameliyatsız vücut sıkılaşma) Detaylı Bilgi
Selülit Masajı Detaylı Bilgi
Zayıflama Masajı Detaylı Bilgi

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.