MAKK Güzellik Merkezi

Bölgesel Zayıflama

Hafta içi Cumartesi Pazar
09:30 - 19:00 09:30 - 19:00 09:30 - 19:00
Zayıflama Masajı

Zayıflama Masajı

Kişilerin stres ve yorgunluğunu atmak amacı ile başvurduğu masaj uygulamaları tıp alanında tedavi amaçlıda sıklıkla kullanılmaktadır. Sinir sistemi, kas sistemi ve kan dolaşımı işleyişlerini iyileştirmek ve düzene sokmak için belirli ilkelerden şaşmadan ve eller kullanılarak, vücutta çeşitli dokulara uygulanan işlem masaj olarak adlandırılmaktadır. Genellikle eller ya da başka ekipmanlar kullanılarak yapılan masaj çeşitleri, rahatlatıcı ve dinlendirici özelliği ile bilinen etkili bir yöntemdir.  Mesaj terapileri rahatlatıcı ve dinlendirici özelliklerinin dışında, kronik ağrıları hafifletmek, günün yorgunluğunu ve stresini atmak, kaygıları azaltmak, yaraları iyileştirmek, aşırı kullanılan kasların yükünü almak, kasları gevşetmek ve kan akışını hızlandırmak gibi klinik amaçlıda kullanılabilmektedir.

Çeşitli teknikler kullanılarak uygulanan masajlar kendi aralarında birçok gruba ayrılabilmektedir. Uygulanan masaj çeşitlerinin kimisi nazik, kimisi yoğun ve kimisi de aktif bir şekilde uygulanmaktadır. Merkezimizde uygulanan masaj çeşitlerini şu şekilde sıralayabiliriz: Thai Masajı, Klasik Masaj, Aromaterapi Masajı, Sporcu Masajı, Sıcak Taş Masajı, Baş Masajı, Omuz Masajı, Boyun Masajı, Refleseloji Masajı, Shiatsu Masajı ve Lenf Drenaj Masajı.

Zayıflama Masajının Faydaları

Merkezimizde uzman kişiler tarafından uygulanan masajlar kişilere sayısız fayda ve yarar sağlamaktadır. Masaj profesyonel kişilerce yapılması gereken bir uygulamadır. Masajın uzman kişiler tarafından ,bilinçli bir şekilde yapılmaması olumsuz sonuçlar ile karşılaşılmasına neden olabilmektedir. Uzman kişilerce yapılan masaj uygulamalarının kişilere sağladığı faydaları şu şekilde sıralayabiliriz.

*Stres, yorgunluk, kas tedavileri, felç tedavileri ve eklem rahatsızlıklarının giderilmesi ya da etkisinin azaltılması,

*Sırt, bel ve omurga ağrılarının hafiflemesi,

*Kan akışını hızlandırarak selülit oluşumunun etkilerini azaltmak,

*Uykusuzluk, kas spazmı ve tendon iltihabı gibi yara dokularının yapışıklıklarının giderilmesi

*Stres ve tansiyona bağlı olarak gelişen, baş ağrısı ya da kabızlık sorunlarının giderilmesi

*Kan akışını hızlandırarak hormon salınımını düzene sokmak için uygulanan en etkili yöntemler arasında ilk sırası masaj uygulamaları almaktadır.

Zayıflama Masajı Fiyatları

Masaj genel olarak rahatlamak, yorgunluk ve vücuttaki stresi azaltmak adına uygulanan en etili yöntemlerden biridir. Ayrıca masaj uygulamaları tıbbi bakımdan tedavi amaçlıda kullanılmakta ve bu durum git gide yaygınlık kazanmaktadır. Merkezimizde alanında uzman kişiler tarafından verilen masaj uygulamaları, en bilinçli ve doğru şekilde yapılmaktadır. Masaj uygulamalarımızın fiyatları uygulama türü ve uygulama sırasında kullanılacak ekipmanlara göre değişiklik göstermektedir.

 

 

G5 masajı Detaylı Bilgi
Lenf Drenaj Detaylı Bilgi
Hi-fu (Ameliyatsız vücut sıkılaşma) Detaylı Bilgi
Pasif jimnastik Detaylı Bilgi
Selülit Masajı Detaylı Bilgi

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.