MAKK Güzellik Merkezi

Bölgesel Zayıflama

Hafta içi Cumartesi Pazar
09:30 - 19:00 09:30 - 19:00 09:30 - 19:00
Selülit Masajı

Selülit Masajı

Genetik bağ, beslenme düzensizlikleri ve dolaşım bozukluğu gibi çeşitli sebepler, selülit oluşumuna neden olmaktadır. Deri altı dolaşım dengesinin doğru ve düzenli çalışmaması sonucu oluşan kesecikler yağ dokuları ile çevrelenerek, deri altına yerleşmekte ve selülitleri oluşturmaktadır. Selülit problemi, genel olarak kadınlarda karşılaşılan bir sorun gibi gözükse de, selülit oluşumları erkeklerde de görülebilen bir cilt sorunudur. Kilo ile doğrudan ilişkisi bulunmayan selülit oluşumları zayıf kişilerde de görülebilmekte ve yaşam stili, beslenme, hormonlar ve genetik yatkınlık ile ilişkilendirilebilmektedir. Cildin eski formunu kazanması, dolaşım seviyesinin düzenlenmesi ve selülit oluşumunun bu şekilde azaltılabilmesi için uygulanan en etkili yöntem selülit masajı olacaktır.

Direk lenfatik ve kan dolaşımına yönelik yapılan bu masaj türü, deri altı kan dolaşımını harekete geçirerek, dokuların canlanmasını sağlamaktadır. Uygulanan bu masaj sadece selülit oluşumunu azaltmak ile kalmamakta, yeni selülitlerin yerleşmesini ve büyümesini de engellemektedir.

Merkezimizde hizmet veren uzman terapistler, sağlıklı ve uygun masaj yağları ile sorunlu bölgelerdeki dokuları hedef alacak hareketler ile masajı uygulamaktadır. Uzmanlarımız tıkalı olan bölgelere yönelerek, bu alanların oksijen ile temas etmesini ve eski sağlıklı formuna kavuşmasını sağlamaktadır.Selülit masajı sayesinde, kan dolaşımı  ve hücrelere giden oksijen artmakta, bu doğrultuda ise selülit görüntüsü azalmaktadır. Selülit oluşumları sıklıkla kalça ve bacak bölgelerinde görülmektedir. Uzman terapistlerimiz özenle seçtikleri yağlar ile uygulama yaparak, kişilerin en kısa sürede istedikleri görüntüye kavuşmasını sağlamaktadır.

Selülit Masajının Faydaları Nelerdir ?

Merkezimizde verilen selülit masajı hizmetinin kişilere sayısız faydası bulunmaktadır. Bu faydaları şu şekilde sıralayabiliriz.

*Selülit masajı, dolaşım hızını arttırmakta ve bu ise daha parlak ve daha sağlıklı bir cilt oluşumu kazanılmasına yardımcı olmaktadır.

*Merkezimizdeki uzman kişiler tarafından uygulanan selülit masajı, en hızlı şekilde etki göstermekte ve tedavi sürelerinin kısalmasını sağlamaktadır.

*Düzenli bir şekilde uygulanan selülit masajı, selülit oluşumunun önüne geçmekte ve koruyucu bir tedavi etkisi oluşturmaktadır.

*Selülit masajı sayesinde, cilt altında bulunan tabakanın dolaşım sorunu düzelecek, kan akış hızı artacak ve hücrelere yeterli oksijen giderek, selülit oluşumunu ortadan kaldıracaktır.

 

G5 masajı Detaylı Bilgi
Lenf Drenaj Detaylı Bilgi
Hi-fu (Ameliyatsız vücut sıkılaşma) Detaylı Bilgi
Pasif jimnastik Detaylı Bilgi
Zayıflama Masajı Detaylı Bilgi

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.