MAKK Güzellik Merkezi

Cilt Bakımı

Hafta içi Cumartesi Pazar
09:30 - 19:00 09:30 - 19:00 09:30 - 19:00
Cilt DNA Bakımı

Cilt DNA Bakımları

Cilt bakımında yeni uygulamalardan olanDNA bakımları için özel olarak üretilmiş içerikler, kapsül şeklinde olup cilde serumla verilmektedir. Ciltteki sorunlara göre uygulama tekniğinde farklı malzemeler kullanılır. DNA Bakımları ile cilt deri altının nemlendirilmesi, yararlı vitamin, protein ve minerallerin verilmesi işlemleri yapılmaktadır. Böylece canlı, diri, parlak bir cilt elde edilir. DNA bakımları ile çok daha genç görünüme kavuşulur. DNA Işıltısı yönteminde, cildi canlandırıcı etkisi olan uyarıcı jel kullanılır. DNA Işıltı yöntemiyle ciltte oluşan kırışıklıklar ve ince çizgiler giderilir. Bununla birlikte, akne, yara izi, çatlaklar ve leke sorunlarının tedavisinde oldukça etkili ve başarılı sonuçlar elde edilir.

Merkezimizde  her kişinin yaşadığı cilt sorununa göre farklı seans süresi uygulanır. Yaklaşık olarak seans süresi 3 ile 6 seans aralığında değişmektedir.Cilt DNA Bakımları kapsamında; somon dna, altın dna, sülük dna, köpek balığı dna, gül dna yöntemleri uygulanır. Her bir yöntemin kendine has özellik ve bakım içerikleri vardır. Merkezimizde yapılan dna bakımıyla sağlıklı ve dayanıklı cilde kavuşulur. Ciltte doğal tazelik etkisi yapar. Ayrıca, yapılan bakımın alerjik yan etkisi bulunmamaktadır.

 

DNA Bakımının Faydaları

Zaman içinde gerek genetik faktörler gerekse yaşlılık, sağlıksız beslenme, hareketsizlik, stres gibi bir çok dış faktör sebebiyle ciltte solgunlaşma ve nem kaybı ortaya çıkar. Elastikiyet kaybıyla cilt sarkmaya başlar. Cilde uygulanan DNA ışıltısı sonucunda cildin ihtiyaç duyduğu nem verilerek nem miktarında artış elde edilir. DNA ışıltılı bakım tedavisinin ciltte temizleyici fonksiyonu ile cilt ölü derilerden arınır. Uygulama, deri altını uyarır. Cildin alt dokuları harekete geçirilerek doğal kolajen üretim artışına katkıda bulunulur. Bu da cildin elastikiyet yapısını arttırmaktadır. Ciltte daha dinç bir görünüm ortaya çıkar. Sarkan ciltte toparlanma meydana gelir. Solgun olan cilt parlak bir hale gelir. Bunun yanı sıra dna ışıltı tedavi yöntemleriyle ciltteki akneler, yara ve yanık izleri ile çizgiler yok edilir.

 Uygulama yüz, dekolte bölgesi, el üzerine ve boyun bölgesine yapılır. Uygulamanın etkisi yaklaşık olarak 6 ay sürmektedir.Merkezimizde yapılanDna Bakımları ile cildin yaşlanmaya bağlı etkilerine karşı savaşarak yaşlanma geciktirilir.

Dermapen Detaylı Bilgi
Hidrofacial Detaylı Bilgi
Hi-fu (Ameliyatsız yüz germe Detaylı Bilgi
Medikal cilt bakımı Detaylı Bilgi

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.