MAKK Güzellik Merkezi

Cilt Bakımı

Hafta içi Cumartesi Pazar
09:30 - 19:00 09:30 - 19:00 09:30 - 19:00
Hidrofacial

Hidrofacial

Sağlıklı, güzel ve canlı bir cilt tüm insanların en büyük hayalleri arasında yer almaktadır. Canlı ve sağlıklı bir cilde kavuşmak için düzenli olarak bakım yapan insanlar, cilt tiplerini tam olarak bilmediklerinde yarardan çok zarar oluşmasına neden olmaktadır. Cilt bakımı sırasında yapılan uygulamaların etki göstermesi için kişilerin ciltlerindeki gözeneklerin açık olması gerekmektedir. Tıkalı gözenekler üzerine bakım yapılmaya çalışması, cildin tahriş olmasına, ayrıca ciltte akne ya da siyah nokta gibi oluşumların çıkmasına neden olmaktadır. Bu nedenle cilt bakımlarının uzman kişiler tarafından yapılması, daha net ve daha verimli sonuçlar alınmasını sağlamaktadır.

Merkezimizde en son teknoloji cihazlar eşliğinde yapılan hidrofacial uygulamaları leke, akne ve cilt yenileme tedavileri için kullanılan en etkili yöntemlerden biridir. Uygulama sırasında kullanılan vakumlama yöntemi sayesinde, cilt derinlemesine temizlenmekte ve cilt gözenekleri açılmaktadır. Uygulama sırasında kullanmış olduğumuz vortex teknolojileri, kişilerin cildinin kesinlikle zarar görmeden, daha parlak, daha sağlıklı, daha genç, daha yeni ve daha güzel görünmesini sağlamaktadır.

Etkisini daha ilk seansta fark edebileceğiniz hidrofacial uygulaması sırasında nemlendirme, soyma, antioksidan, temizleme ve yenileme işlemleri aynı anda uygulanabilmektedir. Uygulama esnasında kullandığımız başlıklar cildin en derin katmanına kadar ulaşabilmekte ve cildin en etkili şekilde temizlenmesini sağlayabilmektedir. Sizler de her zaman güzel ve canlı bir cilde sahip olmak istiyorsanız, merkezimize gelerek her biri kendi alanında uzman olan çalışanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.


Hidrafacial Nasıl Uygulanır?

Hidrofacial uygulaması dört farklı işlem grubuna bölünebileceği gibi, tüm uygulamalar aynı anda da uygulanabilmektedir. Kişiler yapılan işlemler sırasında kesinlikle ağrı ya da acı hissetmemektedir. Uzmanlarımız işleme başlamadan önce ilk olarak kişilerin cilt tipini belirlemekte ve daha sonra cildi temizlemek için en uygun solüsyonu seçmektedir. Ciltte biriken yağ ve kirlerin arınmasını sağlayan solüsyon uygulamasından sonra, yumuşayan kir ve yağlar vakum başlığı yardımı ile çekilmektedir. Temizlenmiş ve arınmış cilde bakım yapılarak, yeni solüsyonlar sürülmektedir. Uygulanan solüsyonlar kişilerin cildine iyice yedirilmekte ve son olarak soğuk uygulama yaparak, cilde hapsolması sağlanmakta ve uygulama sonlandırılmaktadır. Merkezimizde gerçekleştirilen hidrofacial uygulamaları, kişilerin cilt tipi ya da ihtiyaçlarına göre yarım saat ile bir saat arası sürebilmektedir.

Dermapen Detaylı Bilgi
Hi-fu (Ameliyatsız yüz germe Detaylı Bilgi
Medikal cilt bakımı Detaylı Bilgi
Cilt DNA Bakımı Detaylı Bilgi

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.