MAKK Güzellik Merkezi

Cilt Bakımı

Hafta içi Cumartesi Pazar
09:30 - 19:00 09:30 - 19:00 09:30 - 19:00
Dermapen

Dermapen

Cilt sorunları kişilerin kendilerini beğenmemesine, kötü hissetmesine ve hatta öz güven kaybı yaşamasına neden olmaktadır. Teknolojinin gelişmesi ve güzellik alanında yapılan yenilikler, yaşlanmayı hala durduracak yeterliliğe sahip olamasa da yaşlanmanın olumsuz etkilerinin büyük oranda azalmasına yardımcı olmaktadır. Son dönemlerde oldukça sık tercih edilen ve her geçen gün popülerlik kazanan uygulamalardan biri olan Dermapen, cilde zarar vermeden, esneklik, parlaklık ve  gençlik kazandıran en etkili uygulamalardandır.

Dermapen, kişilerin cildindeki yaşlanmanın olumsuz etkilerini azaltmak, cildin daha bakımlı, daha canlı ve daha sıkı görünmesini sağlamak adına kullanılan bir yöntemdir. Çin ve ABD gibi ülkelerde oldukça sık tercih edilen ve uzun bir geçmişe dayanan bu uygulama çatlak izleri, su çiçeği lekeleri ve sivilce lekeleri üzerinde de oldukça olumlu etkiler yaratmaktadır. Merkezimizde uzman ve sertifikalı kişilerce uygulanan dermapen, kişilerin cildinde soyulma ve tahriş gibi olumsuz etkiler yaratmaması nedeni ile de, sıklıkla tercih edilmektedir. Sizlerde cildinizin esneklik, canlılık kazanmasını, yaşlılık belirtilerinin azalmasını istiyorsanız merkezimizin en etkili hizmetlerinden biri olan dermapen uygulamasından faydalanabilirsiniz. Hatta merkezimize gelerek uygulama öncesi ve sonrası fotoğraflarımızı incelebilir, işlem hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.


Dermapen Nasıl Uygulanmaktadır ?

Yaş sınırlaması olmaksızın isteyen tüm kişilere uygulanabilen dermapen uygulaması, cildinin daha canlı, parlak ve genç görünmesini sağlayan bir cilt bakım uygulamasıdır. Merkezimizde dermapen işlemleri, en gelişmiş ve son teknoloji makineler ile yapılmaktadır. Uzman personellerimiz işlem öncesi danışanların ciltlerinde biriken makyaj artıklarını temizlemekte ve kişilerin ciltlerini dezenfekte etmektedir. Dermapen uygulaması yapılan bölgeye bu sırada, hyaluronik asit uygulaması yapılmaktadır.Dermapen uygulamasının yapıldığı cihazda bulunan iğneler, kişilerin cildine dik olarak hızlı bir şekilde girip çıkmakta ve deri üzerinde açılan mikroskobik kanallar ile ciltteki iyileşme mekanizmaları tetiklenmektedir. İşlem sırasında 0.02 milimetre boyutunda mikro iğneler kullanılmaktadır. Kişilere uygulanan işlem bittikten sonra, yatıştırıcı bir maske uygulanmakta ve işlem tamamlanmaktadır.

Dermapen uygulaması yaklaşık kırk ile otuz dakika arasında sürmekte ve kişiler işlem sonrasında sıkı, elastik bir cilde kavuşmaktadır. Kan dolaşımının da hızlanmasını sağlayan dermapen uygulamasının mutlak başarının sağlanması adına, belirli aralıklar ile yaklaşık dört seans şeklinde alınması gerekmektedir.

 

Hidrofacial Detaylı Bilgi
Hi-fu (Ameliyatsız yüz germe Detaylı Bilgi
Medikal cilt bakımı Detaylı Bilgi
Cilt DNA Bakımı Detaylı Bilgi

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.