MAKK Güzellik Merkezi

Cilt Bakımı

Hafta içi Cumartesi Pazar
09:30 - 19:00 09:30 - 19:00 09:30 - 19:00
Hi-fu (Ameliyatsız yüz germe

Hi-Fu Ameliyatsız Yüz Germe

Cildiniz çalışma koşullarınıza, içerisinde bulunmuş olduğunuz çevresel faktörlere, genetik yapınıza, zamana ve yerçekiminin etkisine yenik düşerek bunun sonucunda sarkabilir.Hi-Fu Ameliyatsız Yüz Germe işlemi bir diğer adıyla ultraformer, yüksek şiddetli fokuslu ultrason işlemi oluşan şikayetlerinizi gidermeye yarayacak bir uygulamadır. Bu uygulama şu anda gerek cerrahi bir müdahale gerektirmemesinden gerek uygulama sonucunun oldukça başarılı olmasından gerekse kısa süreli ve sıkıntıya sokmayacak bir işlem olmasından dolayı sıkça tercih edilen bir estetik uygulamadır.


Hi-Fu İşlemi Nasıl Uygulanır?

Hi-Fu Ameliyatsız Yüz Germe işleminde ses dalgaları kullanılır. Uygulama öncesinde ilk olarak cilt temizlenir daha sonra kullanılan ultrason başlığına jel sürülür ve uygulama başlatılır. Ses dalgaları cildin alt katmanlarına iletilerek Hi-Fu Ameliyatsız Yüz Germe işlemi gerçekleştirilir. Bu ses dalgaları sayesinde cildin ameliyatsız bir şekilde gerilip kendini toparlaması sağlanır. Bu uygulama, uygulama yapılan bölgede anti-aging görevi görür ve cildin kolajen seviyesini arttırır. Bu sayede cildinizde meydana gelen gevşeklik ve sarkmalardan kurtulursunuz. Uygulama süresi genel olarak 30 ila 60 dakika arasında değişebilmektedir. İşlem sırasında cildiniz hiçbir zarar görmez, hiçbir problemle karşılaşmaz ve hemen gündelik hayatınıza dönebilirsiniz


Hi-Fu Ameliyatsız Yüz Germe İşlemi Hangi Bölgelere Uygulanmaktadır?

Hi-Fu Ameliyatsız Yüz Germe işlemi sayesinde çene, yanak, boyun, kaş, gıdı, alın, ağız çevresi ve göz çevresi gibi pek çok alana uygulama yapılabilir. Hiçbir cerrahi müdahaleye gerek duymadan Hi-Fu teknolojisi sayesinde tüm bu alanlara sorunsuz uygulama yapılabilmektedir.


Hi-Fu Uygulamasını Etkisi Ne Zaman Görülebilir?

Hi-Fu Ameliyatsız Yüz Germe işlemimizin etkisi uygulama yapıldıktan 1 hafta sonra görülmeye başlar daha sonra 1. ayın sonunda cildinizde gözle görülür bir fark oluşur ve 2. ayın sonunda da Hi-Fu uygulamasının tüm etkileri görülür hale gelir.


Hi-Fu Ameliyatsız Yüz Germe İşlemi Kimler İçin Sakıncalıdır?

Hi-Fu Ameliyatsız Yüz Germe uygulamasının şeker, epilepsi, kanser hastalarına, hamilelere, uygulama yapılacak bölgede aktif enfeksiyonu ya da yarası olan kişilere, kanama problemi ve pıhtılaşma sorunu olan kişilere ve vücudunda elektronik cihaz ya da metal stenti olan kişilere uygulanması uygun görülmez ve tavsiye edilmez.

Dermapen Detaylı Bilgi
Hidrofacial Detaylı Bilgi
Medikal cilt bakımı Detaylı Bilgi
Cilt DNA Bakımı Detaylı Bilgi

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.