MAKK Güzellik Merkezi

Kalıcı Makyaj

Hafta içi Cumartesi Pazar
09:30 - 19:00 09:30 - 19:00 09:30 - 19:00

Kalıcı Makyaj

Güzel görünmek ve beğenilmek, kişilerin öz güvenini yükseltmekte ve gururunu okşamaktadır. Erkeklerde başkaları tarafından beğenilmek istese de, bu durum kadınlar için bambaşka bir önem arz ermektedir. Her sabah kalkıp yeniden makyaj yapmak, gelişen teknolojik uygulamalar sayesinde tarihe karışmış ve kişiler yapılacak basit uygulamalar sayesinde, her zaman güzel görünme olanağı yakalamıştır.

Özellikle vakti önemli olan ve aynaya baktığı her an kendini güzel görmek isteyen kişiler tarafından tercih edilen kalıcı makyaj uygulamaları, merkezimizde hizmet veren uzman kişiler tarafından yapılmaktadır. Kalıcı makyaj, yüzde yüz organik içerikli boyaların tek kullanımlık iğneler ile uygulama bölgesine yerleştirmesi şeklinde ilerlemektedir. Uygulamalarımız sırasında kişilere uygulan anestezik krem ve yağlar, kişilerin ağrı ve acı hissetmesini engellemektedir.

Kalıcı Makyaj Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Kalıcı makyaj uygulaması, merkezimizde en sık uygulanan ve kişilerin olumlu yorumlarda bulunduğu uygulamalardan biridir. Kalıcı makyaj uygulaması, kişilerin istedikleri bölgelere organik içerikli boyalar ve steril iğneler ile dövme mantığında uygulanmaktadır. Merkezimizin en gözde hizmetlerinden biri olan kalıcı makyaj uygulamalarının süreleri, uygulama bölgesine, kişilerin ciltlerindeki nem oranına ve kişilerin cilt esnekliğine göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca kalıcı makyaj uygulamaların kalıcılık süresi ise kişilerin cilt özelliklerine ve yapılarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Kullanılan organik içerikli boyaların ciltten atılması, uygulamanın insan sağlığı için olumsuz bir duruma sebep vermediğinin en önemli kanıtıdır. Sizlerde güzelliğinize güzellik katmak ve her zaman beğenilmek istiyorsanız bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Saç Simülasyonu Detaylı Bilgi
Kirpik Lifting Detaylı Bilgi
BB glow Detaylı Bilgi
Microblading Detaylı Bilgi
Kalıcı Eyeliner Detaylı Bilgi
Kalıcı Dudak Renklendirme Detaylı Bilgi
Kalıcı kaş Detaylı Bilgi
Kaş vitamini Detaylı Bilgi

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.