MAKK Güzellik Merkezi

Cilt Bakımı

Hafta içi Cumartesi Pazar
09:30 - 19:00 09:30 - 19:00 09:30 - 19:00

Cilt Bakımı

Cilt yapısı her zaman mükemmel bir görüntüye sahip olmayabilir. Çünkü cilt yapısı çevredeki bütün kötü koşullara sürekli açıktır. Bu sebep ile cilt yapısı lekelenir, yıpranır veya çabuk yaşlanır. Beslenme alışkanlığı, alkol ve sigara tüketimi, makyaj cilt görünümünde etki eden diğer önemli faktörlerdir. Cilt yapısının karşılaştığı bu duruma karşı temel bir bakıma ihtiyacı vardır. Merkezimizde uygulanan düzenli bakım işlemleri ile cildi iyileştirmek ve canlı tutmak mümkündür.

Cilt bakımı, profesyonel ürün ve aletlerin yaptığı bilimsel bakıma denir. Bu bakım evdeki rutin bakımlar ile başlar. Bunun devamını için aletlerle cilt bakımının devam etmesi gerekir. Yetişkin bireyler, hangi cilt tipinde olurlarsa olsun profesyonel cilt bakımına ihtiyaç duyarlar. Merkezimizde yapılan cilt bakım işlemlerinin tamamı profesyonel ekiplerce kaliteli ürünler ve sağlığa zararı olmayan işlemler kullanılarak yapılmaktadır.

Cilt Bakımı Neden Gerekli

Cilt bakımı neden gereklidir sorusuna verilecek en doğru cevap, sağlık bir cilt görünümüdür. Parlak ve sağlıklı bir görünüm, doğru uygulanan cilt bakımı işleminden sonra başlar. Cilt bakımı cildin güzelliğini korumak için yapılırken, cilt üzerindeki ölü deriyi temizler ve cildi yeniler. Bu işlemleri yaptıktan sonra kusursuz bir cilt elde edilir. Merkezimizde gerçekleştirilen işlemlerin hepsi canlı bir görünüm elde etmek ve cildin nefes almasını sağlamak içindir. Sadece görünüm için değil kaliteli bir yaşam için de cilde iyi bakmak gerekmektedir. Merkezimizde cilt bakımına dair tüm işler konusunda uzman kişiler tarafından gerçekleştirilmektedir.

Cilt DNA Bakımı Detaylı Bilgi
Medikal cilt bakımı Detaylı Bilgi
Hi-fu (Ameliyatsız yüz germe Detaylı Bilgi
Hidrofacial Detaylı Bilgi
Dermapen Detaylı Bilgi

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.