MAKK Güzellik Merkezi

Bölgesel Zayıflama

Hafta içi Cumartesi Pazar
09:30 - 19:00 09:30 - 19:00 09:30 - 19:00

Bölgesel Zayıflama

Daha çok bayanlar için söz konusu edilse de hem erkek hem de bayanlar için sağlıklı bir zayıflama ihtiyacı her zaman hissedilebilir. Gerek kişisel görünüm açısından gerekse sağlıklı bir yaşam sürdürebilmek için fit bir vücuda sahip olmaya her yaşta ihtiyaç duyulabilir. İnsanlar dengesiz beslenme, hamilelik, yaşam tarzı, sağlık sorunları, kullanılan ilaçlar gibi nedenlerle aşırı kilo alabilirler. Bu aşırı kilolar kişinin hareketini kısıtlayarak dengesini bozabilir ve hatta bazen ciddi sağlık problemlerine sebep olabilir. Kişi her ne kadar istese de bu kiloların verilebilmesi alındığı kadar da kolay olamayabilir.

İşi Uzmanlarına Bırakın

Bazen ne kadar çabalanırsa çabalansın, bir kısım nedenlerden dolayı vücudun belli bölgelerinde incelme bir türlü sağlanamayabilir. Yoğun spor, zayıflama diyeti gibi çözümlerle dahi verilemeyen kilolar ve vücutta orantılı olarak dağılmayan kilolar dış görünümü bir hayli bozabilir. Bu yüzden kişi bir vitrinin karşısında durmak bile istemeyebilir. İşte bu noktadan itibaren sağlıklı ve kısa sürede zayıflama sağlayabilmek için profesyonel bir güzellik merkezinden yardım almak en iyi çözüm yoludur.

Bölgesel Zayıflama için Profesyonel Çözümler

Vücudun belli yerlerinde toplanan kilolara kısa sürede veda edebilmek için bölgesel zayıflama oldukça mantıklı bir çözüm yoludur. Spor salonlarında bir türlü eritilemeyen adeta kemikleşmiş kilolar, bu işte profesyonel olarak çalışan güzellik merkezinde uygulanan bölgesel zayıflama yöntemi ile eritilebilmektedir. Özellikle son yıllarda adından sıkça söz edilen soğuk lipoliz sistemi sayesinde bölgelerde bulunan inatçı yağlara sağlıklı bir şekilde müdahale edilmektedir. Güzellik uzmanlarından yardım alarak bölgesel zayıflama ile birlikte egzersizlere devam edilerek, düzenli beslenmeye itina gösterilerek ve sağlıklı bir diyet ile istenilen vücuda çok rahatlıkla sahip olunabilmektedir.

Zayıflama Masajı Detaylı Bilgi
Selülit Masajı Detaylı Bilgi
Pasif jimnastik Detaylı Bilgi
Hi-fu (Ameliyatsız vücut sıkılaşma) Detaylı Bilgi
Lenf Drenaj Detaylı Bilgi
G5 masajı Detaylı Bilgi

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.