MAKK Güzellik Merkezi

Kuaför

Hafta içi Cumartesi Pazar
09:30 - 19:00 09:30 - 19:00 09:30 - 19:00

Kuaför

Şüphesiz bakım, günümüz şartlarında artık gereklilik haline gelmiştir. Hızla büyüyen kuaförlük sektöründe verilen hizmetlere her gün bir yenisi eklenmektedir. Bakımlı görünmenin temel şartlarından biri olan saç, kesimi ve boyası ile uzmanlık gerektiren işlerden olup iyi seçilen kuaför ile mükemmel sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Bu sebeple salonumuzda verdiğimiz hizmetler, konusunun uzmanları tarafından uygulanmaktadır. Kişiye özel saç tasarımları ve dizaynı, boya, balyaj, ombre, düz, dalgalı fön ve brezilya fönü, saç düzleştirme, perma uyguladığımız işlemlerimiz arasındadır. Bunların yanı sıra, kaş, kirpik bakım ve boyası, makyaj ve kalıcı makyaj hizmetleri de yer almaktadır. El ve ayak bakımı, epilasyon işlemlerini de yaptırabileceğiniz salonumuzda cilt bakımı da yapılmaktadır.

 

Özel Günlere Özel Hizmet

Düğün, nişan, kına ve benzeri özel günlerinizde profesyonel saç tasarımı ve makyaj, gelin başı, kına saçı  yine işinin ehli ekibimizce yapılmakta olup, ihtiyaç duyacağınız, manikür, pedikür ve özel tırnak tasarımları, kaş kontürü de itina ile yapılmaktadır. Özel günlerin fotoğraf ve dış çekimlerinde ışığa ve ortama uygun profesyonel makyaj, işinde uzman olan ekibimizce istekleriniz doğrultusunda uygulanır.

Bakımlı olmanın yolu, kişinin ten rengine, yüz yapısına, yaşına uygun tasarlanmış saçtan geçmektedir.  Kaliteli malzemeyi kalifiye işçilik ile birleştirip sunmak bizim işimizdir. Kuaför salonumuzda tasarlanıp dizayn edilmiş saçlar ile modayı yakalayan, kendi stilini oluşturmuş bakımlı müşteriler oluşturmak hedefimiz olup devamlı müşterilerimiz için uygun kampanyalar da sunmaktayız. Özel günleriniz ve kişisel bakımınızda her zaman size hizmet vermeye devam edeceğiz.

Kaş - Bıyık alma Detaylı Bilgi
Gelin Saç Tasarımı Detaylı Bilgi
Saç Keratin Bakımı Detaylı Bilgi
Brazilya Fönü Detaylı Bilgi
Saç Balyaj Detaylı Bilgi
Saç Sombre Detaylı Bilgi
Saç Ombre Detaylı Bilgi
Saç Röfle Detaylı Bilgi
Saç Fön Çekme Detaylı Bilgi
Saç Boyama Detaylı Bilgi
Saç Kesim Detaylı Bilgi

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.