MAKK Güzellik Merkezi

Kuaför

Hafta içi Cumartesi Pazar
09:30 - 19:00 09:30 - 19:00 09:30 - 19:00
Kaş - Bıyık alma

Kaş - Bıyık Alma

Yüzümüzdeki istenmeyen tüylerden kurtulmak veya şekil vermek amacı ile gerçekleştirilen kaş - bıyık alma işlemi, deneyimli ellerde yapıldığında oldukça iyi sonuçlar vermektedir. Bıyık, dudak üzerinde çıkan ve kadınlarda istenmeyen tüyler olarak adlandırılmaktadır. Dudak üstü hassas bir bölge olduğu için bıyık alma işlemi sırasında dikkatli olmak gerekmektedir. Aksi halde uygulanan bıyık alma yöntemi bu bölgeye zarar verebilir. Tahrişlere veya yaralara sebep olabilir. Aynı şekilde kaş alma işleminde de dikkat edilmediği durumlarda kaşın fazla incelmesi, göz kapağı üzerindeki ince derinin tahrişi gibi sonuçlar ile karşılaşmanız mümkündür. Bu sebeple bu işlemler için alanında uzman personeller ile çalışan güzellik merkezlerine gitmenizde fayda vardır.

Merkezimizde kaş - bıyık alma işlemi, bu konuda deneyimli ve son derece dikkatli personellerimiz tarafından yapılmaktadır. Bıyık alma işlemi sırasında en ince tüylerin bile alınması sağlanmaktadır. Ayrıca kaş veya bıyık hangisi olursa olsun, kıllar kökünden ve kırılmadan alınmaktadır. Bu sayede yaptırdığınız işlemi uzun süre kullanma imkanınız bulunmaktadır. Kaş alımında ise müşterinin isteğine göre yalnızca çıkan tüylerin alınmasının yanı sıra kaşlara şekil verme işlemi de uygulanmaktadır. Kaşlarını inceltmek veya kalınlaştırmak isteyen, daha önce görmüş olduğu işlemlerden dolayı şekli bozulan kaşların tasarımı yapılarak en iyi sonuçlar alınmaktadır. Kalınlaştırılması planlanan kaşlar için kaşın şekli belirlenerek çizim yapılmakta, çizimin dışında kalan tüylerin alımı yapılmaktadır. İnceltilmek istenen kaşlar için ise en doğal görünümü yakalayacak şekilde inceltme işlemi uygulanmaktadır.


Kaş - Bıyık Alma İşlemleri

Kaş - bıyık alma işlemi sırasında farklı yöntemler kullanmak mümkündür. İp ile bıyık alınması için öncelikle bu işlem için uygun olan özel bıyık alma ipleri kullanmaktayız. Kişinin tenine zarar vermeyen bu ipler ve bu işte tecrübeli çalışma arkadaşlarımız sayesinde, en az acı ve kızarıklık ile bıyık alma işlemini tamamlamaktayız. İsteyen müşterilerimiz için sir ağda ile bıyık alımı da yapmaktayız. Ayrıca bıyık alma işlemi içerisine dudak üstü, çevresi ve çene bölgesindeki tüylerin alımını dahil etmekteyiz. Kaş alma işleminde ise her işlem sonrası dezenfekte edilen cımbızlarımız ile kalın tüylerin alımını yaptıktan sonra ip ile ince tüylerin alımını gerçekleştirmekteyiz.

Saç Kesim Detaylı Bilgi
Saç Boyama Detaylı Bilgi
Saç Fön Çekme Detaylı Bilgi
Saç Röfle Detaylı Bilgi
Saç Ombre Detaylı Bilgi
Saç Sombre Detaylı Bilgi
Saç Balyaj Detaylı Bilgi
Brazilya Fönü Detaylı Bilgi
Saç Keratin Bakımı Detaylı Bilgi
Gelin Saç Tasarımı Detaylı Bilgi

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.