MAKK Güzellik Merkezi

Kuaför

Hafta içi Cumartesi Pazar
09:30 - 19:00 09:30 - 19:00 09:30 - 19:00
Makyaj

Makyaj

Makyaj günümüzde birçok farklı alanda, görünümü güzelleştirmek aynı zamanda kusurları yok etmek amacıyla kullanılan bir tekniktir. Özellikle kadınların görünümlerini daha da güzelleştirmek adına sıkça başvurduğu bir işlemdir. Çeşitli kozmetik ürünler kullanılarak bireye farklı bir görünüm kazandırmak için yapılır. Güzelliği ön plana çıkararak çekiciliği artırmak en önemli amaçtır. Yalnızca güzellik açısından değil, günümüz dizi-film sektöründe rol gereği karakterlerin makyajı da yapılmaktadır. Yaşlandırmak, gençleştirmek, kadın ya da erkek kılığına girmek gibi rollerde çeşitli makyaj türleri uygulanmaktadır. Kadınların yanı sıra erkekler de kendilerine bakmak konusunda isteklidir. Bakımlı olmak, kendine özen göstermek makyaj konusunun gelişmesinde önemli rol oynamaktadır. Kimi zaman bireyi tamamen değiştirirken kimi zaman da doğal bir görünüm elde edilerek günlük hayatımızda oldukça tercih edilir bir alan haline gelmiştir. Bu denli tercih edilmesi sebebiyle ürünler çok geniş yelpazede sunulmaktadır. Her kadının kendini daha iyi hissetmek adına istediği şekilde ve tarzda makyaj yaparak mutlu olması söz konusu.


Makyaj Çeşitleri

Günümüz teknolojisinin gelişmesiyle birlikte çeşitli güzellik merkezlerinde geçici ya da kalıcı işlemler yapmak da artık mümkün. Doğru bir şekilde yüz hatlarını tanıyarak yapılan makyaj kişiyi oldukça iyi hissettirirken, kötü yapılan makyaj ise cildi olduğundan kötü gösterebilmektedir. Genel hatlarıyla baktığımızda makyaj çeşitleri gece ve günlük olarak ikiye ayrılmaktadır. Fakat kadının kendini nasıl hissettiği önem arz etmektedir. Kesin bir sınırlama doğru olmayacaktır.

Günlük makyajlarda çoğunlukla daha doğal bir görünüm elde edilmek istenir. Kişinin yalnızca yüzündeki kusurları kapatarak kendini daha iyi hissedeceği bir görünüm kazanması mümkün. Ağır bir makyaj yapmadan doğal güzelliği ortaya çıkararak günlük olarak kullanılabilir. Fondöten yerine kullanılan BB veya CC kremler cildin üstünde ağırlık yapmadan daha doğal bir görünüm verecektir. Koyu göz altlarını kapatarak bir iki hamleyle kusursuz bir ten görünümü kazanabilirsiniz. Gece makyajında ise hafif tonların yanı sıra daha dikkat çekici renklerin kullanılması söz konusudur. Kadınlar özel gün ve gecelerde daha kusursuz görünmek ve bakışları üzerinde toplamak ister. Bunu da daha ağır ve dikkat çekici makyaj teknikleri ile yakalamak mümkün olmaktadır. Merkezimizde kalıcı ve günlük olmak üzere farklı makyaj uygulamaları başarıyla gerçekleştirilmektedir. Kişinin yaşına, cilt tipine ve katılacağı organizasyona göre farklı uygulamalar alanında deneyimli ekip arkadaşlarımız tarafından titizlikle gerçekleştirilmektedir.

Saç Kesim Detaylı Bilgi
Saç Boyama Detaylı Bilgi
Saç Fön Çekme Detaylı Bilgi
Saç Röfle Detaylı Bilgi
Saç Ombre Detaylı Bilgi
Saç Sombre Detaylı Bilgi
Saç Balyaj Detaylı Bilgi
Brazilya Fönü Detaylı Bilgi
Saç Keratin Bakımı Detaylı Bilgi
Gelin Saç Tasarımı Detaylı Bilgi
Kaş - Bıyık alma Detaylı Bilgi

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.