MAKK Güzellik Merkezi

Kuaför

Hafta içi Cumartesi Pazar
09:30 - 19:00 09:30 - 19:00 09:30 - 19:00
Saç Boyama

Saç Boyama

 Saç boyası yeni bir görünüm elde etme amacı ile gerçekleştirilir. Saçın renginin değişimi  boya içerisindeki renk tipi  ve ürünün kalitesine göre değişir. Her boya farklı formüller içerdiği için  farklı renk seçenekleri ve işlem süreleri mevcuttur. Saçın beyaz olan kısımlarının boya aracılığı ile kapatılması  geride kalmış artık yepyeni bir saç ve tarz elde edip modaya uygun görünüm kazanmak popüler olmuştur. Kozmetik  sektörü  hızla ilerleme göstermektedir. Bunların başında da saç  boyası sektörü ipi göğüslemektedir. Artık rutin bir uygulama hâline gelen saç boyama işlemi beklemedik sonuçlara da yol açabilmektedir. Bundan dolayı tercih edilen işlem, yapılan yer ve saçın yapısına uygun ürün kullanımı çok önemlidir. Alanında uzman profesyonel bir ekip ile gerçekleştirdiğimiz saç boyama işlemleri sonucu yeni bir siz ortaya çıkartıyoruz. Sahip olduğumuz deneyimli ekip ve kaliteli ürünlerle şimdi uygun fiyata güzel olmak çok kolay.

 

Saç Boyama Nasıl Yapılır?

 Boya  yapımından önce saçın içerdiği elementler korunarak işlem yapılmadır. Saç; protein, nem, tuz, şeker, yağ  asidi içermektedir. Boya çeşitleri kalıcı, direkt ve ton sür  ton  boyalar  olarak ayrılmaktadır. Direkt boyalar  saçın teline sabitlenerek yapılır. Saçta yansıma görünümü elde edilmiş olur. Kalıcı saç boyaları ise  saçın içine işlenerek saçın renk karakterini  değiştirir. Ton sür ton   boyalar ise oksijen içeriklidir. Saçlarınızı boyarken yıpranmaması sağlıklı saçlar için en önemlisidir. Saç boyama işlemlerinde uzman personellerimiz tarafından gerekli önlemler alınarak boya öncesi ve sonrası saç sağlığınız için gerekli bakımlar yapılır.

Kimyasal boyalar uygulanırken süreleri fazla uzun tutulmamalıdır. Saçta ton olarak uygun renk seçimi  ile 3 benzer ton çerçevesinde hareket edilir. Saç boya fiyatları, yapılan işlem, saç rengi başta olmak üzere çeşitli faktörlere göre değişiklik göstermektedir. Yüzünüze ve cildinize en uygun formüller isteklerinize göre entegre edilerek sizlere seçenek olarak sunulmaktadır. Dilediğiniz saç rengine sahip olmak için yapılması gereken pek çok işlem vardır ve bunlar yanlış ellerde yapıldığında geri dönüşü olmayan sonuçlar elde edilebilmektedir. Bu sebeple konusunda uzman kişilere başvurmak önemlidir. Güzellik merkezimiz deneyimli personelleriyle tüm saç renkleri ve tiplerine boyama hizmeti vermektedir.

Saç Kesim Detaylı Bilgi
Saç Fön Çekme Detaylı Bilgi
Saç Röfle Detaylı Bilgi
Saç Ombre Detaylı Bilgi
Saç Sombre Detaylı Bilgi
Saç Balyaj Detaylı Bilgi
Brazilya Fönü Detaylı Bilgi
Saç Keratin Bakımı Detaylı Bilgi
Gelin Saç Tasarımı Detaylı Bilgi
Kaş - Bıyık alma Detaylı Bilgi

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.